Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ebben az esetben mi a teendő?

Ebben az esetben mi a teendő?

Figyelt kérdés

2 éves és 2 hónapos kislányom elkezdte eltolni az alvásidejét kb. másfél-2 órával a déli és az esti alvását is. Gondoltam, kihagyjuk a délit, de tudom és látom, hogy szüksége van a napközbeni pihenésre.

Ez most egy nagyon rossz ütem, sokmindent borít, hogyan tudnék rajta változtatni?


2011. jan. 10. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán délelőttre kellene tartalmasabb program neki (több szabadtéri), vagy rohangálós, vagy más gyerekekkel együtt, hogy jobban kifáradjon ebéd utánra.

Megpróbálhatod reggel előbb ébreszteni is, de nem biztos, hogy az hozna eredményt (és lehet, hogy amúgy is korán keltek)

Úgy emlékszem, nálunk is voltak ilyen időszakok, aztán visszaállt...

2011. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne hagyd rá a döntést alvásügyben, te irányits. Mindig vannak olyan idõszakok, amikor lázadás van alvásügyben, de idõvel, ha következetes vagy, minden újra a helyére kerül. Vannak olyan idõszakok is, amikor nem alszanak el délután egyáltalán, de a pihenéshez akkor is ragaszkodni kell.
2011. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!