Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a terhesség alatt semennyit...

Ha a terhesség alatt semennyit sem nőtt a mellem, akkor tényleg nem lesz tejem?

Figyelt kérdés

Mindenki ezzel "riogat", és már kezdek hinni nekik.


28+3 hkm


2011. aug. 8. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
dehogy nekem volt.-) ne aggodj...
2011. aug. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kettőnek semmi köze egymáshoz. Nekem még kisebb is lett a mellem, mert félideig hánytam, és ami lemegy, mindig a mellemből megy le:(

Mégis volt tejem, és 14 hónapos koráig szoptattam a fiamat.

2011. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megnyugodtam :)
2011. aug. 8. 12:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem meg óriásit nőtt, és mégse volt tejem. :(

Szóval hidd el, hogy nem a méret a lényeg! :))

2011. aug. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben :)) Akkor igyekszem ezentúl elengedni a fülem mellett ezeket a megjegyzéseket.
2011. aug. 8. 13:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj, én úgy mentem szülni, hogy ha lesz, lesz, ha nem, akkor nem. Nem ettől leszek szuper anya. Be is vásároltam rendesen cumisüvegből, hogy ha úgy alakul, akkor csak tápszert kelljen venni. Nálunk a családban ugyanis senki sem egy tejcsárda. Ehhez képest második nap (pedig császáros voltam!!!) bedurrant a cicim, és 6 hónapig csak szopizott a fiam... Szóval nyugi, és menni fog, ha meg nem, akkor sincs pánik. Nekem egy éjszaka alatt duplájára nőttek a cickóim a kórházban... :)
2011. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:) Köszi a választ.


Hát ez az, hogy nálunk sem "arról híresek" a nők (anyai ágon), hogy ömlik a cicijükből a tej :S Emiatt is veszem fel annyira ezeket a beszólásokat.

2011. aug. 8. 14:25
 8/9 anonim ***** válasza:

szia, nekem szintén nem nőtt a mellem, mégis volt tejem bőven!


Anyu annak idején már engem sem tudott sokáig szoptatni (néhány hónapig csak), tesómékat még addig se, sokat stresszelt, meg ő úgy állt hozzá.


Ne aggódj, ettől nem leszel rosszabb anya -ha nem tudnál szoptatni- de ne is vedd "szentírásnak" a család női tagjait, hiszen Te egyedi vagy, lehetnek ilyen téren sokkal jobb adottságaid is :)


(anyósom egyébként 4 gyereket alig szoptatott, mert 3 óránként etette őket nagyon szigorúan, aztán az 5.nél már nem volt erre ereje, etette, ha éhes volt, 1 éves koráig szoptatta a legkisebbet, szóval nála pl. ez volt a gond :) Sok sikert és boldog babavárást!)

2011. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. aug. 9. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!