Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak kérdezem! Mit gondoltok...

Csak kérdezem! Mit gondoltok erről? Szerintetek vicces?

Figyelt kérdés

[link]

Mert én gyerekként röhögök rajta, de érdekel a ti és a gyereketek véleménye is:)


2011. aug. 9. 13:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Aranyos,...lenne, de pl. az elsőt meg a másodikat elmebetegek "megcsinálták". (embernek se nevezném őket, nemhogy szülőknek!) :S :((
2011. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem az elsö 3-t viccböl csinálták, a 4-ikkel meg együtt tudok érezni.

10 hós a lányom és 4x repültem vele, kevés reptér kedves és segít. a babakocsit fel kell tenni az átvizsgálóra és ha besipolsz le kell venni a cipödet is (ferihegyen ha magasszárú akkor is le kell venni, ha nem sipolcs be)és vannak helyek ahol semmit nem segítenek pl levenni a babakocsit stb, így ahova a csaj tette bele addig legalább nem megy el a gyerek, mert földre ott letenni még rosszabb. ja egyedül repültem vele mindig.

2011. aug. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyedül a 3. kép vicces. A többi abszolút nem, sőt...
2011. aug. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem viccesek!:)
2011. aug. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az első kettő katasztrófa, főleg a második, arról egyből azt jutott eszembe,hogy a szülőket zavarta a kicsi, és "felragasztották" a falra!.

A harmadik valóban poénos, de az utolsó,mi van ha a kcisi gondol egyet, és zupp már le is esett!!???

2011. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, ezeknek nem kéne gyerek.
2011. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem vicces...2 perc hírnévért ilyen hülyeségeknek kitenni a gyereket...Te se nevetnél, ha téged dugtak volna be a mikróba...
2011. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem találok bennük semmi vicceset! Borzalom!!!
2011. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Pedig több ezren lájkolták, úgyhogy biztos vicces, csak nem nektek...

13+F

2011. aug. 12. 07:53
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát, az is biztos, hogy pont a te korosztályod "lájkolta"...

És ez nem véletlen. Még nem vagytok elég érettek ahhoz, hogy egy ilyen viccesnek titulált dolgot józan ésszel felmérjetek.

és ez nem sértés, hanem tény. Ezért nevetsz te is rajta!

2011. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!