Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 hónapja szültem, kb 1 hete...

1 hónapja szültem, kb 1 hete mindig morgok a párommal, Miért? Igazából már maga a jelenléte is idegesít, minden bajom, és elég ingerültem szólok mindig hozzá.

Figyelt kérdés
Erre ő is lehurrog akkor meg a sírás kerülget. Mással nem érzem ezt csak vele. Mi lehet ez? Voltatok ti is így?
2009. ápr. 11. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is éreztem így, mi sokat veszekedtünk a szülés után. De idővel jobb lett minden. Neked még sok pihenésre van szükséged, és arra, hogy hozzászokj az új életedhez. A párodnak pedig türelmesnek kell lennie, még akkor is ha ez nehéz számára. A hormonok "szórakoznak" velünk elég sokáig szülés után. Nekem azt mondta egy doki,hogy kb. egy év, mire visszaáll a hormonháztartás.... jó,mi?

Kitartás!!

2009. ápr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is folyton oktoskodtam, piszkáltam. De tudom hogy milyen nehéz az elején, kevés a plusz türelem, ezt a férfiak nem hinném hogy pontosan értenék... Én tudatosan erőt vettem magamon, kényszeritettem magam hogy kétszer gondoljam meg, mit mondok, mivel bántom meg, aztán ez is elmúlt és oké lett minden. Ne aggódj, megoldódik, de irányitsd tudatosan, hisz szereted, csak néha kis idegesitő hapik tudnak lenni:)
2009. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jaj nálunk is így van. De én sajnos nem tudok erőt venni magamon, ami a szívemen a számon. És ez nem jó, tudom. De nem bírom ki.

Minden idegesít amit Ő tesz, vagy nem tesz. Kedvem sincs vele lenni, még akkor sem, ha néha a nagyi besegít és lenne időnk egymásra. Inkább aludnék helyette, vagy magamban lennék, vagy a testvéremmel beszélgetnék, vagy akár takarítanék. Borzasztó ez, de sajnos ez van.

Ha nem múlik nem tudom mi lesz, lehet, hogy itt a végünk... :-((

2009. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!