Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák, anyukák! Szoktátok...

Kismamák, anyukák! Szoktátok nézni a Seherezádét? Titeket is megvisel, hogy mennyi babával kapcsolatos szörnyűség történik benne?

Figyelt kérdés
Nem véletlenül nem szappanoperának, hanem drámasorozatnak van eladva:( Engem mindíg a sírás kerülget és mindíg hálát adok azért, mert velünk semmi gond nincs.
2011. aug. 11. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem. Eleve nem nézek ilyen hülyeségeket régen sem és most sem. Engem irritálnak az ilyenek. De most időm sincs ilyenekkel foglalkozni.
2011. aug. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én sem.....kinőttem belőle
2011. aug. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem nézem!

Elég ha a híradót nézem ha gyerekekkel kapcsolatos szörnyűségeket akarok hallani.

Mi történik benne a gyerekkel??

2011. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
én inkább azokat sajnálom akiket a valóságban is baj ér,nem kell messzire menni tegnapi tényekben is mutattak egy kisgyereket akit az apja össze vissza vert.
2011. aug. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a hírek is megvisel, csak azt mindenki nézi, az nem kérdés.
2011. aug. 11. 18:37
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Nézd és akkor megtudod:)
2011. aug. 11. 18:38
 7/13 anonim ***** válasza:
Én az ilyen gagyi szappanoperákat sohasem néztem, de a fiam dédije folyton erről beszél és már az idegesít...hát ha nézni kéne...
2011. aug. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én töredelmesen bevallom, hogy nézem. 29 éves vagyok, és úgy vagyok ezzel a sorozattal, hogy végre európai és nem spanyol, mexikói, brazil akármilyen. Kb ebben az időpontban érünk haza a kislányommal a sétából és amíg bekészítem a fürdést és a vacsit, ez megy a tv-ben.

Sajnálom, hogy a múltkor meghalt a kislány leukémiában és most a baba a születése előtt 7 nappal. Sajnos a valóságban is sok borzalom történik. Szegény kisfiú, mit szenvedhetett. Kiverték a fogait, én abba gondoltam bele, hogy szegényke, mire fog neki új nőni. :(

2011. aug. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én az EZEL-t nézem:-)))))))))))
2011. aug. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

sziasztok! Annyi minden jutott eszembe, ha nem haragudtok, pontokba szedem.

- Tényleg rengeteg szörnyűséget hall az ember a hírekben, a kivert fogú kisfiútól a kislányig, aki fölött átment a vonat. Az ember általában megdöbben ezeken, és azt mondja: Úristen, ilyen is van?! Sajnos nagy részüket szülői figyelmetlenség/brutalitás okozza, az ember reméli, hogy vele ilyen nem történhet. Soha nem felejtem el, egyszer volt egy kisfiú, akit az apja folyton vert és 1,5 évesen halálra verte. Beszélgettem anyukámmal róla és azóta is a fülembe csengenek a szavai: szegény kisfiú azért született erre a világra, hogy másfél évet szenvedjen és véget is érjen a kis élete:((( A kivert fogú kisfiú például még elfelejtheti teljesen ezt a brutalitást, még felnőhet egészségben, szeretetben.

- A Seherezádét azért nézem, mert úgy érzem, emberközelibb, a mi életszemléletünkhöz, kultúránkhoz közelebb áll, mint bármilyen brazil szappanyopera. Az emberek keményen dolgoznak, áldozatokat hoznak. És főleg azért fogott meg, mert én még soha ilyen filmet nem láttam, amiben ennyi gyermek szerepelt volna. Én végigbőgtem,amikor az agyvérzést kapott anya 3 hónapos kisfiáért az igazi és a nevelőapa egymás ellen harcolt, és ez utóbbi el is szökött vele, hogy ne kelljen odaadnia; amikor a 12 éves kislány elszökött ugyanezzel a pici fiúval és fagyoskodtak a nyaralóban, mert nem tudta a kislány bekapcsolni a fűtést; amikor az édesanya leszúrta a rátámadó rajztanárt, utána sokkot kapott és úgy találta meg a bejárónő, hogy az ártatlan kétéves kislányt szorongatta a kezében (ez azért is ütött különösen szíven, mert az én fiam is épp ekkora és most mi is Apa nélkül ketten vagyunk a házban, védtelenül) vagy amikor a baba meghalt az édesanya hasában 7 nappal a kiírt nap előtt és meg kellett szülnie. Azért is vonatkoztatok el a hírektől, mert ezek közül sok dolog akárkivel megtörténhet, míg a hírekben látottakat általában gané apák követik el, amelyekhez nekem szerencsére nincs szerencsém. De hát ha kevesen nézzük, akkor kevesen nézzük. Én is azért kaptam rá, mert a 2. babámat várom, és sokkal többet kell pihennem, mint eddig. Csak megdöbbent, hogy mennyi kisgyerekes epizód van benne. Akár még tanulhatunk is ezekből. Például azt, hogyan ne tegyünk különbséget gyermekeink között.

2011. aug. 11. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!