Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki ilyen babakocsi...

Használ valaki ilyen babakocsit? Mi a véleményetek róla? Újszülöttnek kellene

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 16. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Oda van írva, hogy nem vízszintesig dönthető. Esetleg, ha mózest veszel hozzá és úgy, de annyiért már rendes babakocsit kapsz. Ha esetleg mégis emellett döntesz, akkor csak akkor vedd meg, ha sima terepen akarsz vele közlekedni nem pedig falusi utakon, mert a bolygókerekei mennek minde fele és megtalálják az első gödröt is. Nekünk ilyen van, elég sok a gond vele, de mi nem újszülöttnek használjuk, hanem már ülni tudó babának. Újszülöttnek sosem venném meg, nem nekik való.
2011. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Felette lévő pirosat venném inkább...
2011. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

igen nem vízszintesig dönthető, de a baba súlya még 1-3 %-kal lenyomja, meg az van odaírva, hogy újszülött kortól :-(

Szóval akkor ne . . .

A felette lévő nem jó, sajnos mivel kicsi az autó csomagtartója, ezért csak olyat tudok venni ami picire csukható

2011. febr. 16. 12:22
 4/12 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Attól, hogy a baba súlya lenyomja egy kicsit, még akkor sem lesz vízszintes. Másrészt egy 3-4 kg-s baba nem tudja annyira lenyomni, sőt szinte semennyire. Vannak hasonló kialakítású kis kocsik, nézz olyanokat. Esetleg meríts ötletet a vateráról vagy teszveszről, ott látsz képet illetve árat is.
2011. febr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]



[link]


még ezeket néztük

2011. febr. 16. 12:32
 6/12 anonim ***** válasza:

A másodikat és az utolsót lehet újszülöttnek is használni.

A 180fokig dönthető a legkényelmesebb nekik. Az utolsót még meg is venném.


Amit meg írtam, h a felette lévő: a mózes miatt. Amikor me vmi 150ig dönthetőre azt írják 0hótól, azt vagy hordozóra vagy mózesre értik

2011. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az elsőt biztos nem venném újszülöttnek, a többi közül talán a 2.-at, de úgy ne vegyetek babakocsit, hogy nem látjátok fizikailag. Sokkal más képen mint élőben.

De a többi babakocsi, amiket néztetek... én ilyeneket néztem a most 14 hónapos fiamnak, hogy majd tavaszra könnyebb sportkocsit vegyünk... Szerintem ezek nem újszülöttnek valók, hiába is van ráírva.

Hogy a kocsiba beférjen.... hordozótok van? Mert esetleg érdemes lenne olyat venni, aminek hordozó része is van, és ha kell, a kocsiból csak kikapjátok, és rá a vázra és kész. Ez persze csak utazásnál. Én a mózes híve vagyok újszülöttnek, annak ellenére, hogy téli babám volt, lehet, hogy nyárinak is ilyen kocsit vettem volna.


Szóval árban nem mindegy, de én néznék a helyedbe multifunkciós kocsikat (mózes, hordozó, sport) mert ezek a sportkocsik nem annyira stabilak, a kerekük is kicsi, az útjaink meg.... majd meglátod, ha eddig nem is tűnt fel, hogy nem csak az autóutakon vannak kátyúk....


Nekünk is kis kocsink van, és én alapból a lapra csukhatót részesítem előnyben az egybe tolókar miatt: kényelmesebb egy kézzel tolni....

Nekünk ilyen van, bár mégegyszer nem vennék ilyet, de azért meg vagyok vele elégedve és befér a kicsikocsinkba is mózesestül:

[link]

2011. febr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Lanfear:

Néztem a felette lévő pirosat is, de az sem vízszintesig dönthető. Ha belerakom a mózest akkor az nem veszi fel a babakocsi alakját? Mert ha igen akkor ugyanott vagyok...


Nem akarok drága kocsit max 40000, mert nem szándékozom 1 évnél tovább használni.

fiam 10 hónapos kora óta nem használt babakocsit

2011. febr. 16. 12:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia,

nekünk P.C. 822 -es volt (4.), arról szeretnék véleményt írni. Újszülöttnek teljesen jó, mi ezt használtuk. Aztán mikor kicsit nagyobb lett a baba (fél éves körül) és overálban akartam beletenni, akkor megállt a tudományunk, ugyanis az én édes kicsi babámat bele kellett paszírozni a kocsiba, annyira szűk... Nem tudtam nézni ahogy össze volt oldalról nyomva szegény baba, így eladtam. Pedig nem egy vaskos bébiről van szó (most már egy éves múlt).

2011. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Még valamit a kocsiról: nagy összecsukva és nehéz is.
2011. febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!