Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ELviszed 9 hó körüli gyermeked...

ELviszed 9 hó körüli gyermeked a tüzijátékra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 11:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2,5 éves múlt a fiam, de még mindig nem. nálunk 20.-án nagy búcsú van, egész nap körhintázik, vonat, ugráló, neki ez elég. 9-kor egyébként is alszik már, nem bírná ki.
2011. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én akkor voltam itt Pesten tüzijátékon először, amikor volt az a nagy vihar.

Amit akkor láttam, míg élek nem felejtem el! Apuka a kb. 2 hónapos babájával a kezében, lökdösték jobbra-balra, mi meg dobáluk rájuk pulcsikat, hogy a baba ne ázzon, még most is könnybe lábad a szemem, ha eszembe jutnak. Ja, és a babakocsit eltaposta a tömeg!! Én akkor eldöntöttem, hogy ilyen tömegrendezvényre 4-5 éves koráig nem visszük, szerencsére a férjem is egyetért ezzel. Azóta nekem is született egy fiam, aki lassan 2 éves és a tv-ben fogjuk nézni, mert ő 10 körül szokott elaludni.

2011. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, én is így vagyok vele: jobb félni, mint megijedni. De ha erkélyről látnánk, mi is kivinnénk az erkélyre. Amúgy a tömegbe, közelről semmiképpen nem vinném.
2011. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!