Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek maradt kisebb/nagyobb...

Akinek maradt kisebb/nagyobb hasa a szülés után, -azt szintén"zavarja" hogy, vannak aki szülés után 2héttel már lapos hassal rohangálnak?

Figyelt kérdés
próbálok nem irigykedni,de amikor megláttam a tanácsadáson egy anyukát aki ikreket szült akik most 6hetesek és már vékony, lapos hasa van,akkor azért irigykedem,nem is kicsit..!
2011. aug. 20. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
a lapos hasert kemenyen meg kell dolgozni am. azok az anyukak valoszinu terhesseg elott alatt is sportoltak tornaztak es nagyon figyeltek az evesre. persze van olyan aki szerencses de az ritka.
2011. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább csalódott vagyok, hogy nálam miért nem így van:)

Mielőtt bárki elkezdene hőzöngeni, hogy azért tenni is kellene, tettem, és mégsem. Szerintem hormonális oka volt, valószínű a szervezetem beállt a raktározásra.

A fiamat csak 4 hónapos koráig tudtam szoptatni, utána nekiálltam egy szétválasztó diétának (a 90 naposnak) kerek 5 kiló ment le rólam, azt hittem, elsírom magam a mérlegen. A baba mellett a napi 2x 3 óra sétálás és a háztartás elvégzése mellett külön tornázni nem tudtam, az első fél évben. Utána, mikor a fiam napirendje kiszámítható lett, elkezdtem otthon dvd-re tornázni, naponta-kétnaponta. Már kezdett feszesedni, alakulni a testem, mikor egy határidős munka (családi vállalkozásban) és az esküvőnk szervezése mellett egyszerűen nem volt hozzá energiám. Mikor ismét nekiálltam volna, kiderült, hogy megint babát várok.

Marad hát a kismamatorna, itthon.

Nem tudom, mi lesz szülés után, néha le vagyok keseredve, hogy már sosem megy le...

2011. aug. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én akkor vagyok "irigy" amikor látom,hogy szülés után vissza húzódott a bőre! Az enyémnek meg az első gyerkőc várása betett :-((

Szerencsére csak engem zavar,de nagyon!


Van olyan ismerősöm,akinek 2 hetes volta a fia,amikor elmentünk babalátogatóba,és akkor véletlenül láttam meg,hogy a hasa úgy néz ki,mint aki soha nem szült! Ő szerencsés alkat! Sógornőm veszett gebe,mégis a hasa Neki is vissza nyerte eredeti alakját - igaz neki maradtak csíkok,de már szépen elhalványultak! És itt vagyok én.. csíkos is (ez egyáltalán nem zavar!)és fityegő bőrös is... Viszont,nem híztam el mint anyám és nővérem! :-D


Üdv:2gyerkőcös,36hkm

2011. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na az ilyen Anyukákat bírom, akiknek van önkritikájuk, feltudják fogni kicsit humorosan a dolgokat, és még azt is kimondják, hogy talán egy picit irigykednek.

Szerintem is alkatfüggő, kinél milyen lesz a has, de a mozgáson is nagyon sok múlik. Én soha nem voltam nádszál(de molett sem, még véletlenül se),de a szüléseim után mindig visszanyertem az alakomat, szerintem a rengeteg kerti munka, az aktív mozgás miatt. Lehet, hogy akiknek most még nem tökéletes az alakjuk, egy kis többlet mozgás beiktatásával sikerül majd eredményt elérni. Én mindenképp csak tanácsolni tudom, az étrendebeli váltás egymagában kevés.

2011. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!