Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik legyen a kislányunk...

Melyik legyen a kislányunk neve? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Kiss Anasztázia, Kiss Bernadett, Kiss Daniella, Kiss Arabella.


Már tudjuk, hogy a pici lány lesz, ez biztos, de fiú nevünk úgyis van.


Azt is tudom, hogy a nevek különlegesek, de a Nagymamám neve Anasztázia volt, a férjemé pedig Bernadett, a másik kettő pedig csak tetszik nekünk.


Kérlek, segítsetek a döntésben!


Köszönöm előre is!

Egy kismama


2011. aug. 20. 14:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ezek közül a Bernadett tetszik.Bár még a Daniella sem rossz.A másik kettő személy szerint nekem nem jön be.Sok boldogságot kívánok a babátokhoz!
2011. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a javaslatokat! :) Mi is az Anasztázia felé húzunk. Engem a Nagymamám nevelt fel, ezért is szeretném elsőszülött lányomnak adni a nevét... Még ez is kevés a sok jóságért és szeretetéért, de ha majd a gyermekem felnő, elmesélem neki, milyen jó ember volt a Dédmamája, akit sajnos már nem ismerhet meg. :( Férjem is ismerte a Nagymamám, és megért, szerencsére. :)
2011. aug. 20. 14:58
 13/35 A kérdező kommentje:

"...a Nagymamám neve Anasztázia volt, a férjemé pedig Bernadett..."


Tanulj meg olvasni, aztán kommentálj, kedves hozzá szóló, aki szerint a férjem Bernadett...


Nem támaszkodom, javaslatokat kérek, pont azért, mert nehezen tudunk dönteni.

2011. aug. 20. 15:00
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Bernadett :) hehe:) Berni ^^
2011. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is az Anasztázia név tetszik a legjobban. :) Sok-Sok boldogságot, jó egészséget. :)
2011. aug. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim válasza:
45%

Anasztázia tényleg nagyon szép név.Nagyon kedves tőled,hogy a nagymamádról szeretnéd elnevezni a gyermekedet.

Biztos gyönyörű kislányod lesz. :)

2011. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 Melcsy17 válasza:
100%

Nekem a Bernadett tetszik, de a véleményem huszadrangú! Ezt nektek kell eldöntenetek... bár én már túl vagyok ezen a név mizérián, könnyen döntöttünk!


Boldog gyermekvárást kívánok!

Egy "szintén zenész" kismama.

2011. aug. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg nézzétek meg pl. hogy melyiknek mikor van a névnapja, nincs e túl közel a szülinaphoz,vagy nem esik e egybe más ünneppel, mert ugye a gyerekek szeretnek többször ajándékot kapni egy évben:) És mondjuk én hiszek abban is hogy a név kötelez ezért a jelentéseknek is érdemes utánanézni. Gondoljátok át hogyan becéznétek, és hogy felnőttként és gyerekként is jól csengő-e a név. Ha csak így találomra akkor nekem is Anasztázia.
2011. aug. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
45%

Akármelyiket is választjátok, mindegyik jól illik a vezetéknévhez és mindegyik szép név.


Az Anasztázia nemrég nagyon megtetszett, mert megismertem egy kislányt, akit így hívnak. Meghalt az édesanyja pár éve, őt a nagymamája neveli és Tázinak hívja. Mindig meghatódom, ha látom őket..

2011. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Én egy Anisz (Anasztázia) vagyok :-D,csak az én családnevemben 1 "s" van!

A 2. lányunk az én nevemet kapta :-D


Tehát én az elsőre szavazok! Nagyon boldog lesz Vele a lányotok! :-D


Boldog babavárást,könnyű szülést és egészséges kisbabát!!! :-D


Üdv:2gyerkőcös,36hkm.

2011. aug. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!