Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik legyen a kislányunk...

Melyik legyen a kislányunk neve? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Kiss Anasztázia, Kiss Bernadett, Kiss Daniella, Kiss Arabella.


Már tudjuk, hogy a pici lány lesz, ez biztos, de fiú nevünk úgyis van.


Azt is tudom, hogy a nevek különlegesek, de a Nagymamám neve Anasztázia volt, a férjemé pedig Bernadett, a másik kettő pedig csak tetszik nekünk.


Kérlek, segítsetek a döntésben!


Köszönöm előre is!

Egy kismama


2011. aug. 20. 14:43
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
45%
Anasztázia.Legjobban a becézése tetszik: Naszti.
2011. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
45%

Engem Tázinak becézett az egyik kollégiumi nevelőnő,majdnem a falra másztam!!-ha Anasztázia lesz végül,akkor ne így becézzétek!


Egyébként a Nasztival semmi bajom,de ha megkérdezik ki vagyok,akkor csak egyszerűen Anisz (a szüleimnek Aniszka):-D

2011. aug. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
45%
Anasztáziára szavazok! Különleges és szép! :)
2011. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
45%
Nekem a Bernadett egyáltalán nem különleges, több ilyen nevű ismerősöm is van. És nem is jön be maga a név. A Daniella meg nekem úgy hangzik, mintha fiú lenne, bocsi. (Ismerem a nevet, tudom, h lány.)Az Arabella és az Anasztázia tetszik. Mindkettő szép szerintem. Az Arabella talán azért tetszik jobban, mert ismerek egy Annabellát. És szerintem sokkal kevesebben viselik ezt a nevet, mint a többi lehetségest. De azt hiszem a helyedben én az Anasztázia mellett döntenék, mert az a nagymamás történet igazán szép! (És nekem tetszik a Tázi! :) )
2011. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
45%

Anasztázia!

Ne gondolkozz tovább rajta, elég a Nagymamádra gondolni, örülj, hogy a párodnak is tetszik :)

2011. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
45%
Az Anasztázia a legszebb. *.*
2011. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
45%

Daniella tetszik a legjobban.Majdnem a hugom is Daniella lett (Petronella lett a befuto)

En Bernadett vagyok.Amig nem becezik a nevemet nincs semmi bajom vele igazabol, de a becezesei olyan benak

Betti: Betti a csunya lany

Berni: bernipasztor kutya

Detti: mindenki Bettinek erti

akarhogyan is mutatkoztam be iskolas koromban mindig tudtak csufolni (a vezeteknevem pedig meg viccesebb volt...)

2011. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Bernadett
2011. aug. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Arabella a legszebb :)
2011. aug. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igazán kedvesek vagytok! :) A Neszta, Neszti becézés nagyon tetszik, de az Anisz és az Ani is nagyon édes! :)

Biztos, hogy Anasztázia lesz a pici! :)


Üdvözlettel! :)

2011. aug. 21. 10:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!