Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezt hogyan lehetne megoldani?...

Ezt hogyan lehetne megoldani? Ki kell várni a következő családba fogadási felülvizsgálatot?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy én 16 éves vagyok és van egy 2 éves kislányom. Én mellette tanulók (elég jól!) és közben anyukám van vele. Anyukámról tudni kell, elégé kiabálós, iszik, néha verekszik, szóval féltem tőle a gyerekem. Nem tudom milyen részegnek lenni, nem tudom milyen ittasnak lenni, de az elmondottak alapján más az ember ítélő képessége. Már láttam is mondjuk...anyám úgy dobta az ágyra (még másfél éves se) kislányt meg meg is ütötte már, mert nem akart aludni... :S És ha szeptemberben is ugyan ez lesz, szeretném, ha apukám kapná meg a lányomat, mert ő nem ilyen. De félek anyukámtól, az az igazság. A családba fogadási papírt kb 1,5 hónapja írtuk meg újra. Mi lehet a megoldás?
2011. aug. 26. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi az hogy családba fogadási felülvizsgálat?


16 éves vagy kiskorú gondolom ezért kell. Hát ez elég sza.r ügy. Apukád ilyen papírt nem tud aláírni?

2011. aug. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Apukám aláírná, de csak most mehetnénk. A felülvizsgálat egy olyan, ahol összeülünk: anyám, én, a gyámügyes, a családsegítő és a jegyző. Ott átbeszéljük amit kell és hogy fenntartom-e a családba fogadás kérelmét. Én azt hittem anyám megváltozik, normális lesz, de nem lett. 1 év után kell új papír. Mit kéne csinálnom?
2011. aug. 26. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!