Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért akarják a kismamákat...

Miért akarják a kismamákat mindig kiokosítani?

Figyelt kérdés

Már beleuntam, elegem van, legszívesebben mikor valaki belekezd a hülyeségébe azt mondanám, hogy kuss nem érdekel.

Bocs a csúnya szóért, de már elegem lett nagyon.

Amióta állapotos vagyok, folyton jönnek a jó tanácsokkal, de nem érdekel. Mindenki meg akarja mondani, hogy milyen babakocsit vegyek, milyen cumisüveget, milyen pelenkát mindent. Majd én döntsem már el, hogy milyet akarok. Volt aki leszólt azért, mert rózsaszín a kiságyban a fejvédő és minden. Nekem ez tetszik, mást meg ne érdekeljen.

Itt állok a szülés előtti napokban és azt kell hallgatnom, hogy mennyire fog fájni, meg bla bla bla.

Délelőtt még az orvosnál nem is végeztem, de már jönnek a hívások, hogy na mi van, nincs még gyerek, miért nincs? Ma nem érdekelt, nem vettem fel a telefont, nem írtam vissza sms-t. És ez miatt a páromat kezdték el zaklatni, szegény már szólt, hogy mi a fene van a telefonommal, hogy mindenki rajta keresi. Egy csaj most épp őt is kioktatta, mert szerinte én nem fogom tudni azt ha elfolyik a magzatvíz és hogy az milyen figyeljen rám.

Könyörgöm nem vagyok én már gyerek, csak észre veszem, hogy bepisiltem-e vagy más önt el.


2011. aug. 27. 19:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ne vedd fel a telefonokat, mondjátok a pároddal azt mindenkinek, hogy elromlott. Így nem lesznek sértődések. Az utolsó napjaidban próbálj meg olyan kellemes dolgokkal foglalkozni, amitől jól érzed magad. Hajrá! :)
2011. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is megvoltak ezek a dolgok :) .. De nem akarlak elkeseriteni,de amikor meglesz a baba akkor is ez lesz majd :S

Mindenki jobban tud majd gyereket nevelni, mint te, de ha élesben kérdezel valakitől akkor az a válasz, hogy ő már nem emlékszik...

Szerintem ez ezzel jár.. finoman küld el őket és mond a párodnak is. Ha most le tudod őket rázni talán kevesebb lesz a kéretlen tanács szülés után. Nekem volt hogy az utcán vadidegen kezdte el mondani, hogy mit hogy kellene ...

2011. aug. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!