Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan kismamákat/anyukákat...

Olyan kismamákat/anyukákat keresek, akik a mohácsi kórházba járnak/jártak terhesgondozásra ill. ott is fognak szülni/ ott is szültek?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni? Lenne egy-két kérdésem. :) Köszönöm!

11 hetes km


2010. jan. 18. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én oda jártam és ott is szültem.Kérdezz ha tudok segítek!

2010. jan. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm, hogy írtál! Nem vagyok Mohácson túl ismerős, mégis oda járok nődokihoz. Úgy tudom a 12. héttől kell majd menni vérvételre, meg vizsgálatokra. A kórházba megyek vérvételre, a laborba vagy a terhesgondozóba kell időpontot kérnem? A kórház terhesgondozójában végülis mi történik? Bocsi, hogy ilyen hülyeségeket kérdezek, de ennek a kórháznak a rendszerét abszolút nem ismerem. Van egy doki, akihez rendszeres járok Mohácson, de magánrendelésre. Segítenél? Nagyon szépen köszönöm!!!
2010. jan. 22. 10:30
 3/12 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy a szülészet ott milyen? Vannak külön szobák? Milyen lehetőségek közül lehet választani? Köszönöm a segítséged!
2010. jan. 22. 10:31
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is a magándokid megmondja melyik nap menj a korházba terhesgondozásra,hogy mikor van ő.Utánna ő mondja meg mikor kell vérvételre menni a kismamáknak nem kell időpont mehetsz nyugodtan.A terhesgondozáson ugyanaz folyik mint a magánrendelésen csak többet kell várni.A szülőszobán nincs választási lehetőség felfekszel és szülsz.Kicsit morbid de így volt nálam.

2010. jan. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok.Még annyi én amikor szültem közben folyamatosan jöttek a kismamák nst-re.Nem volt valami kellemes.De ez attól is függ hogy kinél fogsz szülni.Remélem érthető voltam,ha tudok segítek kérdezz bátran!
2010. jan. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtál!

Ez tényleg kicsit morbid :). Azt hittem van valami extra is, gondolok itt a külön szobákra, alternatív szülési lehetőségekre, de akkor ezek szerint erre ne is számítsak. :D

És általában meddig kell bent maradni szülés után? Rögtön odaadják a babát, vagy az újszülött osztályra kerül? Segítenek ott az ápolók a szoptatás, fürdetés, köldökcsonk kezelését illetően?

Köszönöm, hogy segítesz, aranyos vagy!

2010. jan. 29. 09:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

5 napig vannak bent a kismamák.Én hétfőn szültem délelőtt akkor ott megmutatják a babát utána ott fekszel 3 órán keresztül a szülőágyon és csak utána visznek be a szobába.Nekem este adták oda először a babát.Segítettek szoptatni 9 óra után elvitték.Másnap reggel 6 óra után vagy még előbb hozzák megint.Akkor mutatták meg hogy kell kezelni a köldököt és hogy kell pelusozni.5 nap alatt egyszer mutatták meg hogy kell fürdetni a többi napon ők fürdették.Ha van még kérdésed nyugodtan kérdezz segítek ha tudok!!!

2010. jan. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Neked választott orvosod volt? Ha felkérem valamelyik dokit (a dr. Révészhez járok) szülészorvosnak, akkor a felkéréskor kell fizetnem vagy csak a szülést követően? A szülésznők, ápolónők rendesek? (gondolom megoszlik a vélemény.:D )

Nagyon nagyon rendes és aranyos vagy, hogy segítesz!!!!

2010. febr. 1. 09:23
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szívesen segítek!Én is magándokihoz jártam(Fatér).Nála is szültem.Mikor felkéred az orvost akkor nem kell fizetni csak szülés után.Mi az első vizsgálat alkalmával megbeszéltük mennyi lesz a szülés,így szülés után a kórházban csak átadta a férjem a borítékot.Én a két ápolónőnek is csináltattam csomagot (akiknél szültem).Nem mindegyik ápolónő rendes van kimondottan bunkó is köztük általában az idősebbek a bunkóbbak.A kaja pocsék a kórházban arra készülj fel.Mellszívót vigyél én azt ajánlom mert ott csak egy van.
2010. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Értem, tehát elvileg ha felkérem, akkor megmondja mennyiért vállalja. Erre mikor szokás megkérni?

Most hogy olvasom amiket írsz, egyre jobban félek, pedig még csak 14 hetes leszek. :)))) Bár jobb előre felkészülni mindenre. :)

A kaját illetően remélem anyósom kitesz majd magáért. :) Nem vagyok egy válogatós fajta, de én sem eszek meg mindent. :)

Mellszívóból melyik a jobb? A kézi vagy a gépi?

Nem baj, hogy ennyi mindent kérdezek? Olyan jó egy tapasztalt nőtől ezeket hallani!

Köszönöm szépen!!!!

2010. febr. 1. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!