Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leszbikus nöként hogyan...

Leszbikus nöként hogyan oldanád meg a gyerekvállalás kérdését?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy a teherbeesés milyen módját választanád, a védönönek, szülésznönek, késöbb az oviban mit mondanál.

Az alapállapot az, hogy senki nem tud semmit és nem is akarok ebböl hírt csinálni.

(nyugodtan lehet A-t is, B-t is mondani, de kérem csak az tegye, aki kulturált, XI. századi módon képes rá)

köszönöm

25N


2011. aug. 28. 14:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Spermabank, beültetés. Szülésznőnek, óvodában senkinek semmi köze hozzá. Védőnőnek megmondhatod, sőt van pár Apára vonatkozó kérdés is, de őt is köti a titoktartás.


Olcsóbb megoldás ha környezetedben keresel Apát a gyerkőcnek!

2011. aug. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%

11. szd.-i módon én azt mondanám: sehogy nem oldanám meg!Mert szerencsétlen gyerek ferde dolgokat tapasztal majd:hogy 2 anyja van, vagy anyuci állandóan csak nőket hoz fel, míg másokért mindig apa és anya megy az oviba,érte csak anya és a "barátnői".

Nincs elég baj a világban?Nem kell gyereket szülni, hogy utána nem természetes dolgokat éljen meg és sérüljön.

2011. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

Mesterséges megtermékenyítés.

Ovi, suli, akárki kérdésére pedig hogy apa meggondolta magát.

2011. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Egyébként egyedülálló, heteroszexuális anyaként mondom, hogy NE! Egyedül nevelni a gyereket úgy sem egyszerű, ha így sikerül, de direkt ilyen hátránnyal indítani őt az életbe kifejezetten egoista gondolat.
2011. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem tudsz férfival lefeküdni? Ha leszbikus lennék, elmennék egy egzotikus országba, valami jóképű félvérrel lefeküdnék és ha minden jól menne lenne egy gyönyörű gyermekem. :D
2011. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Elnézést, XXI. századot akartam...

A félvér dolog nekem is eszembejutott :D De ha már mindenképpen választani kellen azt tartanám szem elött, hogy egészséges legyen az apajelölt és családja. Egyenlöre inkább hajlok a ne legyen gyerekem felé, amiatt amit az egyik hozzászóló is írt. De másrészröl meg azt gondolom, hogy sok dologban példát tudnánk neki mutatni, jobbat, mint némely klasszikus család.Félreértés ne essék,nem azt mondom, hogy ez a normális, csak hogy úgy érzem tanult, jószívü, talpraesett kis emberkét tudnék nevelni belöle. Nem a kigyúrt-piercinges-bandázós kategóriába tartozom/zunk.

2011. aug. 28. 15:14
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó: aztán összeszednél valami jó kis nemi betegséget is.

Kérdező: én lefeküdnék egy pasival, ennyit szerintem ki lehet bírni. :D

Spermabank nagyon macerás.

2011. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Én 2 gyereket nevelek úgy, hogy az apjukkal elváltunk és nevelőapjuk van most. Szegény gyerekek így is nagyon hátrányos helyzettel indulnak neki az életnek, hát még ha 2 anyjuk lennel. Szerintem is nagyon egoista gondolat leszbikusként gyereket vállalni. A szülésznőnek, védőnőnek, oviba stb. lehet neked nem kellene magyarázkodni, na de szegény gyereknek kellene majd elég sokat az életbe. Erre is kell gondolni, sőt szerintem főleg erre kellene gondolni!
2011. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

A te szempontodból persze, hogy fontosak ezek a kérdések, hogy hol, kinek és mit is mondjak. Számomra is azok lennének...

De én inkább azon gondolkoznék el a helyedben, hogy a gyerekednek milyen kérdései lesznek majd. Ki az én apám? Miért nincs? Miért nincs itt? Nekem miért két anyám van? A többiek miért néznek rám furcsán és nem barátkoznak velem?


A kis gyerekkorára főleg, de az egész életére mindenképpen kihatna ez a dolog. Ma Magyarországon ez nem normális családi felállás és nem is túlzottan elfogadott.

Én ebben a döntésben csakis a születendő gyermek érdekeire gondolnék.


Ha mégis bevállalod, akkor a legegyszerűbb megoldás, hogy lefekszel vkivel. A Spermabankot stb. én is kihagynám.

2011. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Azért azt nem hinném, hogy emiatt ne barátkoznának vele. Nyilván nem kézenfogva járnánk érte, hanem úgy viselkednék, mint egy egyedülálló anya. Amikor már nagyobb és kérdezi,azt mondanám az apja messze lakik, mondjuk szegényeknek segít egy messzi országban, hogy ne utálja a férfikat stb. A gyerekek szülei meg maximum elkõnyvelnék, hogy "felcsináltak", szóval a mai világban már ez lenne a legkevesebb.
2011. aug. 28. 15:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!