Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás előtt fogyókúrá...

Gyerekvállalás előtt fogyókúráztatok?

Figyelt kérdés
Van rajtam kb 6 kg plusz, érdemes leadni mielőtt terhes leszek? Nem szeretnék sokat hízni a terhesség alatt sem.
2011. aug. 30. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Biztos vagy benne,hogy kell neked gyerek? Én terhesség előtt azzal voltam elfoglalva,hogy elegendő vitamint fogyasszak,hogy rendben legyen majd neki minden odabenn. Terhesség alatt a kezdősúlyom felét magamra szedtem,nagy része le is ment szoptatás alatt,de az sem érdekelt volna,ha nem,mert inkább foglalkoztam a kicsivel,mint magammal.
2011. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne gondolkodj ilyenen.

Lehet, úgy fogsz hányni mint a lakodalmas kutya, és a 4. hónapra minusz 10 kilóval leszel.

Ráérsz fogyókúrázni a szülés (szoptatás) után.

6 kiló nem túlsúly.

Ha azt írtad volna, hogy van rajtad +20 kiló, azt érdemes lenne leadni, de 6 kiló az semmi.

2011. aug. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én előtte híztam pont elég sokat!:) Letettem a cigit és majdnem 10 kg-ot szedtem fel! A terhességem alatt azóta annyit híztam,amennyi ideális!

6 kg nem sok. Szerintem se ezzel foglalkozz most. Nem baj, ha mozogsz és odafigyel, mit eszel, de fogyózni szerintem nem kell!

2011. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Nem. Az elején fogytam.

Szerintem se foglalkozz a fogyókúrával!

2011. aug. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Terhességem előtt egy évvel fogytam 10 kg-ot. Muszáj volt, mert PCOS-em van.

Azóta visszaszedtem, most a kistesó előtt megint fogyni akarok.

2011. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem értem miért baj az ha valaki nem akar úgy kinézni terhesen, mint egy bálna. Terhesség közben és utána is szeretnék tetszeni a férjemnek. Nem kell a közhely, hogy ha szeret így is szeret meg úgy is, magam miatt is szeretnék jól kinézni.
2011. aug. 31. 12:32
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem azzal van a gond,hogy jó akar valaki kinézni,hanem,hogy ha valaki fogyózik direkt a terhesség alatt is ill. kemény fogyókúrát csinál terhesség előtt közvetlen. Egy ismerős gyerekének nem rendesen nőtt be a kutacsa. A dokija csak annyit mondott,hogy hát igen a zöldségen kívül más is kellett volna enni.

A lényeg,hogy a picinél ne legyen fontosabb,hogy mit szól a férjed!

2011. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én fogyókúráztam mind2 gyerek előtt. Nem bántam meg, a terhességeket is 4-5 kg plusszal csináltam meg, óriásbébijeim születtek. A terhességek alatt egy derékfájásom nem volt, soha nem voltam olyan fitt mint terhesen.

Rajtam 10 kg plussz volt, leadtam teherbeesés előtt 6-7-t.

2011. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nekem számít hogy néz rám a férjem terhesség alatt. Természetesen nem veszélyeztetném a babám egészségét, ugyanakkor nem gondolom, hogy az jobb ha valaki 30 40 kilókat szed fel ilyenkor arra fogva, hogy kettő helyett kell ennie. Utána persze panaszkodik hogy fáj mindene és nem érti miért nem működik normálisan a házas élete. Lehet diétázni ésszerűen is. Ha ezzel a lépéssel el tudom kerülni akkor miért ne lépjem meg. Kismamatornát 12. héttől kezdve lehet csinálni?
2011. aug. 31. 19:20
 10/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Igen, inkább csak a 12. héttől csináld. Vannak DVD-k is, amik átmozgatnak, Rubint Rékának is van egy DVD-je, - mondjuk, nekem az kellemetlen volt, így én maradtam a sok sétánál, meg az úszásnál. Az úszáshoz kell a doki engedélye a méhszáj miatt. A szobabicajt is ajánlják, mert veszélytelen, de hatékony.

2011. szept. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!