Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szulés utan hogy ereztetek...

Szulés utan hogy ereztetek magatokat? En kövér disznonak nagyon rosszul testileg lelkileg.2 evvel szules utan!

Figyelt kérdés
2 eve szultem de mivel 24 oraba en vagyok a lanyommal(parom dolgozik)semmi idom magamra.Akkor mosok hajat ha alszik es ilyesmi.Mostanra sikerult visszanyerni szules elotti sulyom(57kg) de sokat dietaztam es tornaztam persze ugy hogy a lanyom rajtam,mellettem ugralt.Nincs senki segitsegem es nem szeretnem senkire sozni a gyereket.A lényeg hogy elnezem a vekony kislanyokat ismerosoket akik nem szulet es pocsekul érzem magam hogy meg mindig jo nagy a hasam es alul figyeg meg a haj,bör stb.Mindig hosszut kell felvennem hogy ne lehessen latni a csikjaimat a labomon, hasamon.Elmentunk strandra is ahol 2 fele ember volt aki meg nem szult gyereket es cerna vekony a masik aki tul kovér es bikiniben figyeg a hája es nem zavarja.Én borzasztoan ereztem magam de ezzel egyedul voltam.Ti hogyan elitek meg ezt ezeket a minden napokban?Nem szeretnem mindig takargatni,szegyelni magam!Semmi önbizalmam es nap mint nap rosszul erzem magam!A paáom azt mondja:Igy IS tetszel!Hat ez nem valami jo érzes!Más igy van igy?
2011. aug. 28. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan szülés utáni depinek tűnik az eseted. Először is, mitől változna meg az alakod, a külsőd, ha nem adsz magadra? Egy csettintésre nem fog semmi rendbe jönni. Csíkos a lábad, na és ? Persze, zavar, de hidd el, senki nem azt nézi. Ameddig azon keseregsz, hogy milyen vagy, addig akár tehetnél is ellene, hogy ne legyél ilyen. Ne érts félre, nem bántani akarlak, én sem vagyok megelégedve a +16kg-mal, de teszek ellene. Ha kell megkérek valakit hogy egy órára vigyázzon a gyerekre, amíg elmegyek futni, vagy kondizni. Lehet, hogy nem szívesen hagyod senkire, de magaddal is kell foglalkoznod, mert így sok jóra nem számíthatsz. Tessék elmenni heti 1-2x néhány órára, addig valakire csak tudod hagyni a kicsit és foglalkozni saját magaddal!
2011. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mit dolgozik a férjed, hogy 24 órában Te vagy a kicsivel?

Külföldön van?

Ez így nem normális.

Egyet értek elsővel.

2011. aug. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elunk es reggel 7kor megy dolgozni es este 9kor jon haza egyedul vasarnap van otthon de akkor del mire kiszedem az agybol es elindulunk valamerre de mar 5 korul otthon is kell lennunk hogy intezze a munkait hetfore.Szoval abszolult nem konnyu.Akarmennyire szeretem a lanyom teljesen leszivja az energiam es az en dolgaimra,magamra sem idöm sem energiam mar.Azert igyekszem valamit majd valtoztatni!!!Köszi hogy irtatok!
2011. aug. 29. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!