Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak rossz gyerek van? Rossz...

Csak rossz gyerek van? Rossz anya nem lehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem, általában a rossz anyáknak lesz rossz gyereke.
2011. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
de igen lehet rossz anya is. akinek pl. az anyja iszik meg drogozik és a gyerek is csak egy potya nah az pl. rossz anya. :)
2011. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Én például rossz anya vagyok sajnos,(nem bántom a lányomat, nem ilyen szempontból, nehogy félre értsétek) ezért nem én nevelem a gyermekünket hanem az édesapja.

Járok orvoshoz is ezzel a problémával, mert szeretnék változni.

2011. aug. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak született csibészek, és nyugis gyerekek, de biztos, hogy a szülőkön is múlik, hogy mivé nevelik azt a kicsit. Egyik ismerősöm gyerekei kicsi korukban minden állatságot képesek voltak megcsinálni (pl két percre maradtak egyedül, majdnem felgyújtották a házat, ilyenek...) Most 17 és 15 évesek, és lenyugodtak, tök normálisak. Nem volt szigor meg terror, a szüleik csak értelmes lényként kezelték őket, és csak az igazán nagy hülyeségeiknél volt balhé (jogsi nélkül szülők kocsiját elkötni...).
2011. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én jó gyereknek gondolom magam. Vagyis ha még gyereknek lehet nevezni mert 23éves vagyok.

Gimiben nem voltam egy mintatanuló. De nem csináltam semmi rosszaságot. éjfélre hazaértem mindig. bulizós fajta nem voltam, nem ittam nem dohányoztam.

pasizni sem pasiztam 2komoly barátom volt.

Nem járok szoknyába, nincsenek kivágott felsőim, anyám első kérésére ugrok mindjárt és mégis mindig én vagyok a rossz.

például ma elkísértem a barátomat a buszmegállóba és 8ra értem haza. nekik meg reggel kelni kell. mondjuk apám fél2kor indul külföldre de akkor megfürödhetet volna ő is és lefeküdhetett volna.

2011. aug. 28. 21:16
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Miért pontoztatok le, igenis a legnagyobb szerep a szülőé. Ha a szülő jó, akkor arra a gyerekre senki nem tud rossz hatással lenni. Nem a gyerekkori csibészkedésekre gondolok.
2011. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Lelkileg még nem nőttél ki a kamaszkorból, az a te bajod. Bocsi, nem akarlak bántani, de az írásodból nagyon ez jön le. Tessék dolgozni, albérletbe menni, és akkor nem leszel "rossz gyerek", és nem fogsz azon agonizálni, hogy vajon nem anyukád-e a "rossz anya".

A korodbeli lányok többsége már önálló háztartást vezet, nem egy közülük férjnél van, sőt már anya... Nem azt mondom, hogy neked is muszáj, ha nem akarod, de azért nem ártana felnőni.

2011. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát nőlj fel kisanyám....jujj de gyerek vagy még....
2011. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 princessluna33 ***** válasza:
6%
nincs rossz anya csak rossz gyerek!! ismétlem csak rossz GYEREK van!
2013. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!