Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beszel valaki spañolul?...

Beszel valaki spañolul? Segitseget kerek!

Figyelt kérdés
szeretnem megtalalni a neten a spañol csalagjogi torvenyeket. leginkabb az apa jogait es kotelezettsegeit,de nem tudok olyan jol hogy megtalaljam. be linkelned legyszives?
2011. szept. 1. 02:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miről lenne szó?mert én találtam egy spanyol oldalt,de itt házasságkötésről van szó.
2011. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok,ezt találtam: [link]


Remélem sikerül eligazodni rajta.

2011. szept. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a segitseget! pontosan azt szeretnem tudni hogy a spanyol torvenyek szerint joga vagy kotelessege az apanak a lathatas amit 2 hetente allapitott meg a birosag. mi van akkor ha az apa elutazik vagy eppen a lathatasi heten nem tudja elhozni a gyerekeket vagy a nyari szunetben az 1 honap helyett csak 1-2 hetre tudja oket fogadni mert elutazik vagy eppen dolgozik.aparom exe szerint kotelessege betartani es elhozni a gyerekeket es nincs apellata. a magyar torventeket ismerem. az egyik fia beteges es akkor is el kell az ex szerint hoznia ha lazas vagy hany mert ez a torvenyes kotelessege. szerintem le akarja razni a gyerekeit hogy szabad lehessen toluk kethetente. en ezt nem ertem es nem is hiszem. ez lenne a konkret problemam!a parom szabadsaga alatt haza szeretnenk utazni de o nem tud ,allitolag mert koteles elhozni oket. az ex feljelentessel fenyegeti.ehez mit szoltok?
2011. szept. 3. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!