Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem gáz ha egy magyarországi...

Nem gáz ha egy magyarországi 4* szállodában svédasztalos reggelikor kiviszek az étteremböl pl. egy 1 banánt a babámnak tízóraira?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 20:13
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
80%

De gáz, bár ez amoylan magyar szokás. 2x annyit pakolni tányérra, szendvicset csinálni....

Ha telik 4*-os szállodásar, akkor vegyél banánt, már bocsi

2011. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
72%

4*-os szállodában nyaraltunk, svédasztalos reggeli+vacsi.


Nekem még az is kínos volt, hogy mennyit szedhetek a tányérra. Korlátlanul szedhettem volna, a pincérek is kedvesek voltak, nem néztek szúrós szemmel, mennyit szedek.....mégis azt éreztem, olyan ciki, hogy lapátolom a tányérra a rengeteg kaját, mint egy éhenkórász.

Úgyhogy én mindig pontosan annyit szedtem, amennyire megéheztem, nem faltam ész nélkül, csak azért, mert most szabad!


A banán kivitel ultra ciki! Reggelit+vacsorát kaptok, a tízórait oldjátok meg magatok. Nekem eszembe sem jutna, hogy reggel bespájzoljak tízóraira, vagy annyit zabáljak, hogy estig ne éhezzek meg.

2011. szept. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjatok, de nem értem!

Most tényleg egy darab banánra írjátok,hogy bespájzolás! Nem két szendvicset akart kihozni,csak egy darab banánt!

2011. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%

Mindegy, hogy egy banán, vagy egy fél malac. A lényeg a szándék, az elv. Azt már ELHOZZA és nem ott fogyasztja, tehát az már nem része a reggelinek.

Ha mindenki csak egy banánt, csak egy almát, csak egy sütit...stb hoz el, azon túl, hogy már jól lakott, 8-ra leürítik a készletet.

2011. szept. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi bababarát szállodában voltunk, a fiamnak külön adták a pincérek a gyümölcsöt, péksütit, h vidd e, jó lesz tízóraira.


Nagyon meg voltunk elégedve a hellyel, mivel tejallergiás a kicsi, külön főztek neki, a főszakács minden este saját maga készített neki tejmentes desszertet, és nem akármilyet, minden vendég tátott szájjal nézte, olyan gyönyörűséges ételeket kapott.


Csak ajánlani tudom, h előtte kérdezzetek rá, h mennyire bababarát, milyen lehetőségek vannak. Ilyen helyet is ki lehet fogni, ahol egyáltalán nem probléma, h a gyerek mit kíván meg...

2011. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Gáz, de szerintem minden harmadik ember kivisz valamit. Vigyél magaddal egy kisebb táskát, abba tedd bele, senki nem veszi észre, egy banánért még nem ítéltek el senkit. Az a durva, amikor egyesek annyit kivisznek, amennyit meg sem tudnának enni.
2011. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ha mindenki csak egy banánt, csak egy almát, csak egy sütit...stb hoz el, azon túl, hogy már jól lakott, 8-ra leürítik a készletet."

Igenis hogy marad a nap végére, kellően megfizettetik az emberrel a svédasztalos vagy akármilyen ellátást, hogy ne maradna minden nap egy hatalmas mennyiségű felesleg. Ez direkt így van kitalálva, a személyzetnek is ennie kell, és ezt te fizeted ki. Apukám ilyen helyen dolgozott, és minden nap végén az egész személyzet az aznapi menüből lakmározott és vitte haza a családnak.

2011. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalűn nem az a lényeg, hogy leürítjük - e ezzel a szálloda készleteit, vagyhogy mennyibe kerül egy banánt megvenni, hanem maga a tény: ha valaki nem tud viselkedni a helyzethez illően, akkor miért megy ilyen (vagy akármilyen) szállodába, nam való oda!!!
2011. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy nem való oda? Ahogy írtam nekem pont a pincér ajánlotta,hogy vigyek magammal, ha most nem nem tudom megenni.

Hidd el, tudok viselkedni, elég sokszor látogatok ilyen szállodát, nem gondolom,hogy ne tudnék!

2011. szept. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy banán nem akkora gáz. Régebben ahova jártunk, volt reggelinél szörp. Na, hogy ott milyen sorállás volt, hogy az emberek megtöltsék a két literes üvegüket, hogy legyen mit inniuk a strandon. Na, ez a pofátlanság.
2011. szept. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!