Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem gáz ha egy magyarországi...

Nem gáz ha egy magyarországi 4* szállodában svédasztalos reggelikor kiviszek az étteremböl pl. egy 1 banánt a babámnak tízóraira?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 20:13
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi már voltunk úgy szállodában, hogy a reggelinél kibontottunk egy joghurtot kisfiamnak, de egy kanál után nem kérte. Így megkérdeztem a felszolgáló csajt, hogy elvihetem-e. Még ő mondta, hogy persze, vigyek csaj nyugodtan akár többet is, hátha később is kérne a lurkó még egyet. Így azt, amit kibontottunk, elvittük, és fél óra múlva betermelte. Szerintem ebben semmi rossz nincs.
2011. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
*vigyek csak
2011. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi felkérettünk a szobánkba egy gyümölcstálat reggeli közben, és azt ette tízóraira, amíg ott voltunk.

Egyszerűbb lenne szólni a felszolgálónak, hogy nem gond-e, ha elviszel a kicsinek egy banánt. Biztos vagyok benne, hogy nem fognak nemet mondani.

2011. szept. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
65%

Én nem értem, hol a gyerek, mikor reggeliztek.

Miért nem eszik ott banánt, ha ott van. Ha nincs ott, akkor hol van.

2011. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
65%
Ja, tízóraira, bocs, most olvastam. Én nem vinnék ki.
2011. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%
Én is megkérdezém a személyzetet,kivihetik e egyet a gyerekemnek, tízóraihoz. Szerintem így korrekt, és nem lesz"szúrós tekintet".
2011. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
81%
Szállodás vagyok. Elvileg nem lehet kivinni, gyakorlatilag senki nem fog rádszólni emiatt. Szólsz egy pincérnek, hogy szeretnél kivinni egy banánt a kicsinek, annyit fog mondani, hogy természetesen viheted.
2011. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
37%
nekem kínos lenne
2011. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nem úgy gondoltam, hogy odaadom a gyereknek a banánt, hogy "Vigyed!". Csak pl. tesóm kislánya csinált olyat, hogy felkapott egy péksütit a svédasztalról, és indult kifelé, hogy "Majd később medeszem!". És hát senkinek nem volt szíve kitépni a kezéből a sütit. :)
2011. szept. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem akkora tragédia. Mi is többször voltunk már wellnesselni, legutóbb kívántam az almát (minden nap eszek), de mire észrevettem a gyümölcskosarat már jól laktam. A férjemnek szóltam oda,hogy de jó lett volna enni egy kis gyümölcsöt, de már tele vagyok. Meghallotta a pincér és ő ajánlotta fel,hogy nyugodtan vegyem ki a kosárból,amit kérek, majd később megeszem.

Ez azért még sem az,hogy kihozom a sült húst. És pont ez az,hogy ha már horribilis összeget fizet ezért valaki, akkor egy darab gyümölcs férjen már bele!

2011. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!