Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisfiam hogyan pisiljen?

Kisfiam hogyan pisiljen?

Figyelt kérdés
Első baba, kissé tanácstalanok vagyunk. Ülve, vagy az elejétől állva pisiljen? A WC-re szeretnénk szoktatni, és érdekelne, melyik a jobb megoldás, ha csak kis fellépője van, és onnan állva pisil, vagy veszünk lépcsős feljárót a wchez (a nevét nem tudom)?
2009. ápr. 20. 12:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia,igaz mi még nem tarunk ott-még csak 6hónapos

de szerintem kezdetektől állva pisiltesd,és gondolom elég a sima fellépő is.

2009. ápr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két fiam van, mindkettő ülve kezdte, és bilibe, így magabiztosabb, látja az eredményt, amire büszke lehet. Nem kell azon izgulnia, hogy félremegy, vagy olyan lesz a keze, stb. Állva ráér majd akkor pisilni, ha már nem maga a pisilés lesz a fő téma, hanem az, hogy a "nagyfiúk így csinálják". Azóta mindkét fiam megtanult állva pisilni, bár az egyik otthon mindig leül, de csak azért, mert nem szereti, hogy szétfröcsög. :-)
2009. ápr. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ülve szokták kezdeni, úgy nem megy félre, aztán ha már kicsit nagyobb, érettebb, akkor meg lehet tanítani állva. A fellépőn szerintem amúgy is kicsit bizonytalanul állnak, majd ha már jobban feléri a vécét, akkor úgyis állva pisil majd.
2009. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!