Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet csinos, tartós...

Hol lehet csinos, tartós kisfiú ruhákat venni Szegeden reális áron?

Figyelt kérdés

Eddig általában a Nagyáruház emeletén lévő baba- és gyermekruházati boltban vásároltam. Aranyos, megfizethető ruháik voltak. Újabban döbbenten látom, hogy fele kínai, a másik fele pedig mérethiányos a kínálatnak.

Tescoban, Corában találok időnként jó kis cuccokat.

Eddig sokat teszveszeltem is, de a fiam kezd nem egészen konfekció-méretű lenni: vékony és magas. Aminek a hossza jó, az sokszor lóg rajta. Így jobban szeretem megnézni, amit veszek neki.

Most ott tartok, hogy nem tudom, hol vegyek normális minőségű melegítőegyüttest a 3 éves kisfiamnak.

Ti hol vásároltok?


2011. szept. 4. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a legtöbbet a Tescoban vettem, főleg leárazáskor. A Corában alig van gyerekruha. Még a Takko-ban, vagy a Kik-ben sikerült néha kifognom jobb darabokat. Én sajnos leginkább leárazáskor szoktam csak vásárolni. De még a C&A-ban is érdemes szétnézni. Nekem 19 hós a kisfiam.
2011. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, igen, én is inkább leárazáskor vásárolok. Tavaly az overállal voltam nagy kínban, alig találtam neki normálisat elfogadható áron.

A Tescoban a múltkor több hosszú ujjú pólót tudtam venni 1090 Ft-ért, nagyon örültem nekik. A C&A szerintem elég drága:(

2011. szept. 5. 16:33
 3/4 anonim válasza:
100%

Turkáló!

Ezek a kis ruhák szinte alig használtak,és a te poronytod se fogja sokáig használni őket,fölösleges ezreket adni egy olyan cuccért amit használsz 1 2 hónapig.

2011. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig ilyen gyors ütemben nőnek én is turi párti vagyok. A fiam ruháinak 70%-a onnan van. Én a Pultz utcai angol kilós turkálóba járok, nagyon sok ruhának még az eredeti cimkéje is rajta van. A baj vele csak az, hogy általában pont azt nem találok amit keresek (télen vettem napozót vagy tavasszal overált), ezért ilyen helyekre "hobbi" szerűen érdemes menni és amikor lát valami jót az ember(még ha nagy is rá, vagy nincs szezonja)akkor kell megvenni. Mi is még a Tescoban és a Takkoban vásárolunk ruhákat.
2011. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!