Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, aki kissé (vagy...

Anyukák, aki kissé (vagy többé) ducik vagytok. Hogy fogadjátok el önmagatokat és hogy sikerül elhinni hogy a férjetek/párotok tényleg rátok vágyik?

Figyelt kérdés
Én nagyon nehezen, vagyis sehogy. Elutasító vagyok, mert annyira szégyellem magam. Fogytam, teszek az ügy érdekében, de a tükör szerint nincs változás, csak a ruhaméretben.
2011. szept. 7. 22:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hat naluk valos volt a felelmem, hogy nem vagyik ram, ugyhogy nekialltam a 90 naposnak. Egesz jol haladok :)
2011. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Az jó dolog hogy teszel az ügy érdekében és fogyózol, de a fejedben is rendbe kéne tenni a dolgokat. Hiába fogysz le akár 40 kilóra, ha nem vagy magaddal kibékülve akkor is rondának fogod látni magad. Én ismerem ezt az érzést, de már elmúlt szerencsére. Most visszanézve a régi fényképeimet olyan csinos voltam, habár akkoriban nagyon dagadtnak és rondának láttam magam.
2011. szept. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Novemberben szültem az ikreimet, 1 hónapja fogyózom, 89 kiló voltam, most 84!

BÁr tükörben nem látok semmit, de a mérleg és a ruhák nekem a bizonyíték!

Ne tessék abbahagyni a fogyókúrát, csináld míg erőd van hozzá és reméljük minden visszatér a régi kerékvágásba!

Én szurkolok magunknak!:-)

2011. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Elég gázul érzem magam:(

Nézem a régi képeimet,milyen csinos voltam most meg egy nagy bálna lettem:(Holnaptól nekiállok a 90naposnak.Én hiszek ebben a diétában.Most olyan 96kg vagyok kb.:(

2011. szept. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyon kiakadtam, mindig vékony voltam, aztán hála a hülyeségemnek 95 kilóval mentem szülni :(


Undorítónak láttam magam!21 hós a lányom, de 1 éves koráig nem mertem fogyózni, mert féltettem a szopit!Aztán betellt a pohár, és nekiláttam apránként!Nálam a sok mozgás és az egészséges étrend vált be!Februártól idáig 15 kilót fogytam!De a szülés óta ugye 24-et!

Moat újra babaát várok, de tésztát és rizst biztos nem fogok enni!Néha reggelire egy egy péksüti, de dél meg vacsi csak husi (hal sajt tojás..) plussz friss zöldségek!


Ez egészséges is és nem leszek anyahajó!


Remélem a várandósság alatt is megmarad a kitartásom!


Amúgy sokáig én sem láttam a tükörben változást! :( De a ruhák meggyőztek...mikor egyre több naci jó rám a régiek közül...De nem is merek már így belegondolni hogy néztem ki....


Szóval kitartás mindenkinek!SÉ folytassátok!Főleg ha magatok jobban érzitek!


Rám sokszor rámszólt a férjem, hogy az ő kedvéért ne...

LÉn meg mondtam, hogy higgye el ez nekem nagyon fontos, hogy én is újra kívánatos nőnek érezzem magam!ÉS belátta!Végre én is merek kezdeményezni...


Tényleg kitartás!!!!


21 hós kiscsaj és 5 hetes ppcakbabi anyuja

2011. szept. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ja, és még a szopink is megmaradt :)
2011. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A fogyás csak akaraterő és elhatározás kérdése.

ha az egész beféászkeli magát az agyadba, nagyon könnyű kordában tartani súlyodat.


Kitartás és hidd el nagyon jól fogsz kinézni!!

2011. szept. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én 100 felett mentem szülni.

Az az igazság, hogy iszonyat szarul éreztem magam miatta. Főleg szülés után, nem készült rólam kép a kislányommal stb-stb.

Aztán februárba én is el kezdtem fogyózni és azóta kb 15 kiló lement. Nagyon örülök neki, bár nekem az extrém nagy súlyom miatt egyáltalán nem feltűnő, de haladok :)

2011. szept. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én nagyon el vagyok keseredve,mert engem nem is akar a párom.100 kiló fölött mentem szülni,most 14 hónapos a lányom és ugyanannyi kiló vagyok,mint terhesség előtt,csak az állag más.Úgy 2 számmal nagyobb rám a bőröm!!!! :(Nem csodálom,hogy már nem tart olyan kívánatosnak...
2011. szept. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

125 kilóval mentem szülni, nem sokkal együttlét után... :)

Azóta is folyamatosan szexelni akar velem a férjem, ahogy eddig is.

Egyébként fogyózok és fogyok is, de ez nem befolyásolja az intim együttléteket, talán csak annyiban, hogy könnyebben mozgok ;-)

Nálunk csak engem zavarnak a plusz kilók.

2011. szept. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!