Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan fogadjátok el szüleitek...

Hogyan fogadjátok el szüleitek új párját?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nehezen, pedig apám meg ő 3 (lassan 4) éve együtt vannak. Mondhatjuk úgy is, hogy kölcsönösen utáljuk egymást. :/

15/l

2010. nov. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az én szüleim már 13 éve házasok, tehát csak barátaimról tudok írni:

Ismerek olyat, akinek a nevelőapja az egyik legjobb barátja. de egy másik ismerősöm pedig pofonköpte az apja új barátnőjét:S

2010. nov. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én elfogadom a anyukám pasiját, csak ő nem nagyon fogad el engem. Nem bánt meg ilyesmik, de olyan mintha tudomást se venne arról, hogy én is létezek. Pedig nekem jó lenne, ha lehetne egy apukám, de nem tudok mit csinálni. :S

15/L

2010. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én meg túl féltékeny vagyok (olyan mintha engem már nem nagyon szeretne anyukám,és a pasiját jobban vagy ugyanúgy).tom hogy hülyeség de nem tehetek róla hogy így érzek!Csak akkor érzem jól magam amikor csak anyával vagy egyedül vagyok :( (a pasija Pesten lakik nemsokára összeköltözünk) azért érzem így sztem mert mindik (bláááá) csólkolóznak még előttem is meg ilyesmi és ettől rosszul vagyok :( anya meg néha amikor itt van barátja akkor mérges rám amiért úgy viselkedem ahogy (pedig nem viselkedem ANNYIRA pofátlanul,sőt még PRÓBÁLOK kedves is lenn...)
2010. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bocsi a hibákért
2010. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
xoxoLillyxoxo, sztem próbáld meg megbeszélni anyuddal, hogy zavar Téged, ha látod őket csókolózni, stb... Hátha megérti, és legalább előtted nem fogják csinálni... Ha meg lassan összeköltöztök, próbálj meg nyitott lenni a pasi felé, hátha tök jó fej ember, nem lehet tudni... :)
2010. nov. 23. 15:42
 7/11 anonim ***** válasza:
oké,kösz :)
2010. nov. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Anya férje nem igazán érdekel. Csak én is egy kicsit féltékeny vagyok...Vki csinál vmit, anya elkezd ordibálni és kérdezi, hogy ki volt az, ha én vagy a bátyáim, leszedi a fejünket, ha viszont a férje a "bűnös" akkor rendes hangnemre vált és nyugodtan, kedvesen megkérdezi, hogy miért tette. Amúgy nem vagyok vele bunkó, köszönünk egymásnak, szülinapján felköszöntöttem, ő is az enyémen, ha hoz valamilyen sütit a húgától (cukrász), akkor nem csak úgy eszek belőle, mert jár nekem, hanem megkérdezem, hogy ehetek-e, megköszönöm, szóval remélem értitek, mire akarok kilyukadni.


Apa feleségét meg imádom. =) 2 hetente megyünk hozzájuk, és akkor is szerintem több időt töltök vele, mint apával. :D Névnapomra fűzött nekem egy szív alakú medált, most szülinapomra meg kaptam egy fülbevaló-nyaklánc párost, én is fűzök neki Karácsonyra karkötőt, pedig nagyon béna vagyok. Egyszer elmentem vele egy csajhoz, akihez jár gyöngyöt fűzni, elkezdtem egy karkötőt, hazajöttem és az első mozdulattal teljesne összegubancoltam, nem bírtuk már helyrehozni.

2010. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért, nem akartam elküldeni mielőtt kijavítottam de félrenyomtam... :/
2010. nov. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én szüleim 14 éves koromban elváltak, apukám új barátnőjével egészen jól kijöttem (már amennyit találkoztunk), de anya új barátját viszont nagyon utáltam. Aztán hál' istennek dobta őt fél éven belül, és a mostanit ha nem is tekintem apának, de mivel most 38 éves vagyok, tizennégy éves koromtól apa nem volt velem sokat, még szülinapomkor sem, tehát anya azótai barátja sokkal többet törődött velem, mint az igazi.
2010. nov. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!