Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jó hőmérő? Van...

Melyik a jó hőmérő? Van egyáltalán jó hőmérő? Mit javasoltok,6 hós és 3 éves mellé mit vegyek?

Figyelt kérdés

Van több ezer forintos hőmérőnk. Semmit nem ér, 1 perc különbséggel telejesen mást mutat és hülyeséget.

Van 3 féle digitális, azok meg azt mutatják, ami épp eszükbe jut, pld 35.4 fokot, holott meleg a gyerek.

Milyen márkájú és milyen típusút vegyek, ami a valóságot mutatja megbízhatóan?

Szülésnél a kórházban is adtak mérésre egy digitálisat az is blődséget mutatott. Van egyáltalán jó hőmérő? Mit javasoltok, 6 hós és 3 éves mellé mit vegyek?


2011. szept. 8. 06:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp gyógyszertári vásárolj, a blokkot pedig tartsd meg mert ha ilyeneket produkál vissza tudod vinni. Érdemes előtte egy elemet cserélni a régiben, hátha csak az elem gyengült le
2011. szept. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Gyógytárba vettük mindet. A fülhőmérőt kifejezetten ajánlotta a gyógyszerész, erre amikor a gyerekorvos meglátta azt mondta, azonnali kuka.

Elemet is cseréltünk bennük.

2011. szept. 8. 06:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A fülhőmérő tényleg kuka, nekem nem mutatott többet 36.2-nél, holott a gyerek már 39.5-nél járt... sima digitális (hajlékony végű) hőmérőt kérj... nekem azt hiszem omron van. Hamar mutatja az eredményt, így nem kell sokáig kínozni az amúgy is nyűgös gyereket. Ja és a popsiban mért eredményből le kell vonni fél fokot, úgy mutat igazi értéket.
2011. szept. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én anno sokáig kerestem az igazit, végül egy nagyon jót sikerült venni, Dimarson márkájú fül- és homlok hőmérő. Ennek nem a végében van egy kontakt hőérzékelő, hanem infravörös érzékelő van benne, ezért pontos. Van benne szobahőmérő és pontos idő kijelző is, ezek csak arra valók, hogy gyorsan merüljön az elem, viszont be lehet úgy is kapcsolni, hogy ezek a funkciók ne működjenek (az elem berakása után egyszerűen nem szabad beállítani a pontos időt).

Azért ezzel is meg szoktam mérni mindkét fülben a hőmérsékletet, mert a két fül hőmérséklete - főként egyoldali megfázás esetén - akár fél fokkal is eltérhet egymástól. Szóval ezt a típust csak ajánlani tudom, én nagyon meg vagyok vele elégedve.

A legtöbb digitális valóban nagyon vacak, semmit sem ér.

2011. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!