Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20%-os kedvezmény nap lesz a...

20%-os kedvezmény nap lesz a cunda-ban 13-án, tudtátok?

Figyelt kérdés

Minden gyerekruhára 20% kedvezményt adnak jövőhét kedden. Sajnos azt nem tudom, hogy csak a kapott kuponnal rendelkezőknek, vagy mindenkinek, aki akkor odamegy. A szórólapon nincs rajta, hogy csak a papírral.

Volt már ilyen tavaly is, de akkor is volt papírom. Csak gondoltam megosztom veletek....


2011. szept. 8. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez jól hangzik, de nekünk nincs újságunk, remélem így is érvényes.

És azt nem tudod véletlen, hogy pluszba még be lehet-e váltani a dm 50%os kupont?

Mert szeptember végéig érvényes, addig el akarok menni overallt nézni, úgyhogy szerintem 13-án mindenképp elmegyünk szétnézni, hátha érvényes lesz papír nélkül is a 20% kedvezmény!

Köszi, hogy szóltál! :)

2011. szept. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, de köszi, hogy szóltál, én is remélem, hogy szórólap nélkül is érvényes!
2011. szept. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
akkor mi is megyünk!Köszi hogy szóltál!
2011. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A dm kupont nem tudom, de rá van írva a szórólapra, hogy más kedvezménnyel nem összevonható. De az az 50% önmagában is szuper :o)
2011. szept. 8. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!