Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császáros anyukák, tapasztalta...

Császáros anyukák, tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
5 hónapja volt a császárom, azóta a hegem körüli terület érzéketlen. Persze, hiszen idegeket is átvágtak. Tegnap azonban nagyon fura érzés volt, nem is nagyon tudom mihez hasonlítani, mint amikor csíp valami. Ezt akkor éreztem, amikor a hegemhez értem vagy amikor pl. mosakodtam arrafelé és hozzáért a víz. Ezek csak ilyen rövid ideig tartottak, de nem volt túl kellemes. Azt jelentené, hogy jön vissza az érzékenysége annak a területnek? Normális jelenség ez?
2011. szept. 11. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem másfél éve volt császárom és nem éreztem még ilyet,de attól még lehet h normális.Dokim szerint ne várjam hogy jobb lesz,az érzéketlen érzés megmarad!
2011. szept. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
3 császárom volt, de ilyent soha nem éreztem. Hogy normális-e? Nem tudom, de szerintem olyan nagy baj nem lehet, de talán konzultálnod kéne az orvosoddal.
2011. szept. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hááát...reméltem, hogy ez mindenkinél előjön. De ezek szerint nem feltétlenül normális. Akkor tényleg meg kellene kérdeznem a dokit :-(
2011. szept. 11. 11:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
másfél éve volt császárom,de nekem is érzéketlen a heg.csípés nincs:)
2011. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!