Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek nem egyforma nagyságú,...

Akinek nem egyforma nagyságú, lóg a melle az hogyan oldja meg?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem terhességem előtt sem voltak egyforma nagyságúak a melleim,szemmel is lehetett látni ha valaki nagyon azt figyelte,de terhességem után méginkább megnyúlt,lógni kezdett így az amúgy is nagyobb mellem rettenetesen eltér a másiktól.melltartóból próbálok push-up-osat venni mert annál talán nem látszik úgy de tegnap is készültem egy kis kiruccanásra és nem is tudtam hogy milyen felsőt vegyek fel mert a melltartóm alatta borzasztóan állt.ha felül igazítottam úgy hogy jó legyen akkor alul volt kint a fél mellem,ha alul igazítottam akkor meg felül üres volt,akkor így hogyan válasszak és milyen melltartót?
2011. szept. 11. 19:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha az egyik oldalt jobban kitömnéd szivaccsal?
2011. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
sztem hülyén nézne ki mert így is elcsúszik egy idő után,mivel nem tartja rendesen
2011. szept. 11. 19:12
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén. A plasztikai műtétet pont, hogy neked találták ki. Vondd össze a születésnapi-névnapi-karácsonyi ajándékaidat egy alkalommal, utána helyreáll az önbizalmad is.
2011. szept. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
:-) igen,én is így szeretném de szeretnék még gyereket,1 fiam van,így addig felesleges lenne megcsináltatni...addig szeretnék valami tippet-trükköt hogy ne legyen annyira látványos még felöltözve is
2011. szept. 11. 19:22
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A melltartód nem jó.Nekem is ilyen a mellem.Én sima vékonyszivacsosat veszek,ami gömbölyű alakú.És a pántja nem egyformán van beállítva.
2011. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A pántokon én is próbáltam csalni,de nem nagyon sikerült...
2011. szept. 11. 19:58
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Így egy kicsit más a leányzó alkatrészének fekvése :) de a megoldás pofonegyszerű. Vegyél 2 db Melltartót, egyiket az egyik méretére, meg a másikéra, és a kicsit vágd ketté, majd azt tedd bele a nagy kosarába. Így mindkettőt fogja az aminek kell. A duplás oldalon, a kettő közötti űrt meg tömd ki papírral, vagy fújd fel lufival és drukkolj a hűvös időért, hogy lepulóverezhesd.


Merre van a szabadalmi hivatal?

2011. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Találó,már csak kivitelezni kell:-)
2011. szept. 11. 20:22
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyjából hasonló a helyzet, de nekem sose jutna eszembe szivacsos melltartót venni, abban áll a legszarabbul! Vegyél sima pamutot! És elég nagy kosárméretet. A pamut a kisebbiket is ugyanúgy megfogja, nem baj, ha egy pici hely még marad benne. Szval szerintem az alapötlet a rossz.
2011. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Az is van,itthon leginkább abban vagyok.sokkal kényelmesebb de abban meg látszik hogy lóg...:-(
2011. szept. 12. 07:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!