Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek nem egyforma nagyságú,...

Akinek nem egyforma nagyságú, lóg a melle az hogyan oldja meg?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem terhességem előtt sem voltak egyforma nagyságúak a melleim,szemmel is lehetett látni ha valaki nagyon azt figyelte,de terhességem után méginkább megnyúlt,lógni kezdett így az amúgy is nagyobb mellem rettenetesen eltér a másiktól.melltartóból próbálok push-up-osat venni mert annál talán nem látszik úgy de tegnap is készültem egy kis kiruccanásra és nem is tudtam hogy milyen felsőt vegyek fel mert a melltartóm alatta borzasztóan állt.ha felül igazítottam úgy hogy jó legyen akkor alul volt kint a fél mellem,ha alul igazítottam akkor meg felül üres volt,akkor így hogyan válasszak és milyen melltartót?
2011. szept. 11. 19:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ajvé, ha jó méretet veszel, nem lóg! Vegyél olyat, ami nem csúszik fel a hátadon, hanem jó feszes.
2011. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baj, hogy rossz méretet választasz. Menj el egy normális boltba, ahol lemérnek körbe és segítenek a választásban. Én mindíg a nagyobbhoz igazítottam a kosárméretet, és a kisebbe szivacsbetétet varrtam kézzel, hogy ne csússzon el, ill. annak pántját szorosabbra húztam a hátamon.


(Ha sehol nem kapsz megfelelőt, ill. több méret a különbség, akkor gyógyászati segédeszköz boltban árulnak olyan melltartót, amit amputációk után alkalmaznak (elég drága -10-15ezertől kapható), és a nagyobb mellhez igazítják teljes egészben a kisebbet.)

2011. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá már én is hogy nem jó a méret,de nem tudom már milyet vegyek.mell alatt 92cm,mellnél 111cm.utoljára amit vettem az egy sima,nem szivacsos melltartó volt és az is 110D-s volt...és ha nem is húzza a hátamnál fel a pántot,akkor meg elől lóg,de ha húzok is rajta akkor a melltartó alatt "buggyan" ki a mellem...
2011. szept. 12. 12:09
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
De hogy miért nem jut eszébe egyetlen nőnek sem 2 db eltérő méretű kínai melltartót összevarrni... nem igaz, hogy nincsenek női oldalak ahol ne lenne szabásminta. De most komolyan mi olyan bonyolult ezekben? Merevítőt, pántot, csatot lehet régiből is kioperálni.
2011. szept. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugye 12:16-os Te férfi vagy?? Ha összevarrsz egy B kosaras meg egy D kosaras melltartót,azon szerinted nem látszik a méretbeli különbség??

Az egyik olyan,mint Horváth Éváé,a másik olyan,mint a Padödöé.Valóban nincs különbség ugye????

Vagy mintha az egyik lábadon 38-as a másikon 45-ös cipő lenne.Ugye ezt sem veszi észre senki???

2011. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy nem érted a lényeget, pedig marha egyszerű. A kérdezőnek is leesett.

Tképpen 3 db melltartókosár van rajtad, de mindkettő a nagyobbik méretnek tűnik a pulóver alatt. Kábé úgy mintha valakinek 25-ös égy 45 ös lába van, namármost a kislábára felhúz egy 25-ös cipőt, és azzal belebújik a 45-ösbe, míg a másik lába egyből a 45-ös cipőben van. Kívülről semmi sem látszik, belüről meg kényelmes.


Ja és igen, nem nő vagyok.

2011. szept. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad a lényeget! Ha mell alatt 92, akkor neked 90-es melltartó kell, kb D vagy E kosár, mivel vagy 25 centi a különbség. gondoltam, hogy rossz a méretválasztás.


Szerintem, aki azt hiszi, hogy otthon lehetséges melltartót varrni, az téved.

2011. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Így eccerűbb

[link]

2011. szept. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Bár nem márkaboltban,hanem kínaikban szoktam vásárolni,100D-s körül kell vennem,mert a többi kicsi,bár gondolom itt a számozás a rossz.akkor nézek másikat.az utolsónál 90I jött ki :-)
2011. szept. 13. 07:47
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, ez a baj, a körméret 10 centivel nagyobb a kelleténél, ezért felcsúszik a hátadon és ezért lóg elöl. Ha elég nagy lenne a kosár, akkor nem lógna. A szivacsosat pedig felejtsd el, az csak b kosárig áll jól.


Sajnos nekünk, nagy mellű lányoknak rá kell szánni a pénzt. Az i kosár azért irreális, szerintem az e elég lesz.

2011. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!