Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet az oka,...

Szerintetek mi lehet az oka, hogy a 29 éves párom még a baba gondolatától is írtózik? Kapcsolatunkat komolynak tekinti, karácsonyra tervezzük az eljegyzést, és a házasság is már szóba került. A baba gyakorlatilag tiltó szó, tabu téma.

Figyelt kérdés
2011. szept. 13. 10:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,sokszor gondolok arra hogy ezzel most csak hiteget,és később meg már tutira nem akar.Vagy pedig ahogy az uccsó írta nem fog összejönni a baba.Meg nem 1 gyerekről álmodok.legalább 2,vagy 3.
2011. szept. 13. 11:44
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Úgy látom más elképzeléseitek vannak a jövőről, azt javaslom vagy közelítsenek az álláspontok vagy NE maradjatok együtt.


Annak ellenére, hogy nem osztom a párod nézeteit maradéktalanul, azért el kell ismernem, hogy van néhány jogosnak tűnő észrevétele és vágya.

A gyerek plusz kiadással jár, az egyetem elvégzéséig kb 18 millió Ft mai reálértéken (aki azt írta, hogy 1 gyerek 1 millió az mégis hogy gondolta? csak a felsőoktatás kb 10 millió lesz reálértéken mire eljut odáig a kölyök).

A jómódú élet (pálmafák, saját cég) illetve a külföldi élet is reális elvárás lehet (miért húzod vissza, hogy kevesebbel is beéred? ha te is vágynál rá az motiválná abban, hogy jobb munkát találjon, esetleg külföldön, vagy felfuttasson egy céget).


Szerintem beszéljétek át a helyzetet sürgősen és döntsetek, hogy együtt maradtok-e vagy változtattok. Ne építsetek egy rossz jövőt!


Üdv: egy 33 éves apuka.

2011. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom 32 évesen sem akart hallani gyerekről, de én sem (29 voltam), legalábbis nem volt téma köztünk évekig. Mindketten karriert építettünk, jó körülményeket teremtettünk, élveztük egymás társaságát, utazgattunk...mivel mindketten ezt akartuk, jó volt így. Egyeztek az igények. Aztán becsúszott két baba, ikerterhesség, megtartottuk és azóta még két gyerekünk született. Boldogabbak vagyunk, mint valaha, de nem bántuk meg, hogy nem kapkodtuk el a dolgot.


Ne akard megváltoztatni, ha ennyire eltérőek a jövőről alkotott elképzeléseitek, akkor ennek a kapcsolatnak lőttek.

2011. szept. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
no, mi lett?
2015. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Most olvastam a kérdést.Mi történt azóta? Nagyon kiváncsi lennék!Remélem minden jól alakult...
2018. febr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lett közös gyerek?
2022. dec. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!