Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Füllyukasztas. Ujszolottkortol?

Füllyukasztas. Ujszolottkortol?

Figyelt kérdés
Ti mikor lyukasztattatok ki babatok fulet,hol,es kb.mennyiert!Kosziiiiii.....
2011. szept. 13. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
4hósan,és mi kilövettük inkább.
2011. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Még a kórházban, mindkét lányomnak. Magáért a lyukasztásért nem kellett fizetni, a csecsemős pénzt nem fogadott el érte, így kapott egy kis csomagot (jó minőségű kávé és egy doboz bonbon). Ha valakinek nem volt még fülbevalója, annak tudtak ajánlani. Ja! És mindkettőnek tűvel szúrták, nem lőtték. Nagyon szépen sikerült, szimmetrikus. Emellett a lányok észre se vették.. a csecsemős bevitte felöltöztetni, mikor kihozta, már bent volt a fülbevaló.. a gyerek meg édesen aludt.... Egyik se piszkálta soha, soha nem volt vele gond se.
2011. szept. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden korhazban kiszurjak a csecsemosok a baba fulet vagy erdeklodjem le,ahol majd szulni fogunk???(Flor Ferenc-Bp)
2011. szept. 13. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem kilyukasztják, de jobb, ha megkérdezed olyanoktól, akik ott szültek. Én Bács megyében 2 helyen is szültem, itt mindkét helyen megcsinálják.
2011. szept. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Mi Debrecenben csináltattuk meg a kórházban,és 3500ft-ba került,ennyi ott az ára.Amúgy nagyon szépen megcsinálták,egy pillanat volt az egész,a lányom átaludta:-)
2011. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
nem azért, de nem kéne hagyni, hogy majd ő maga döntse el nagyobb korában, hogy akar-e lyukakat magára?
2011. szept. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

nem, nem kéne hagyni, mert majd az oviban sírni fog, hogy neki nincs a többinek meg van.

Sőt ha már itt tartunk akkor soha nem vágjunk hajat és ne is fürdessük, mert ő döntse el nem?

2011. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

én pont úgy gondolkodom mint a 12:15-ös.

sok mindenre rá lehetne fogni,hogy majd ő döntse el a dolgot:a vallástól kezdve a hajvágásig.

Úgy is eltudja dönteni,hogy kiveszi x évesen ha nem tetszik.De én még nem láttam olyan kislányt aki azt mondta volna,hogy: anya,nekem hogy merted kilyukasztatni a fülem..

2011. szept. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!