Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol vettetek a babaszobába...

Hol vettetek a babaszobába sólámpát, mennyiért, segit a jobb alvásban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Én szerettem volna venni, nem a kicsinek, hanem Apósomnak, mert asztmás. Az eladónak elmondtam, hogy miért és kinek venném. Legnagyobb meglepődésemre azt tanácsolta, hogy ne vegyünk neki, mert ez nem fog használni rá sajnos. Akkor már babás voltam és kérdeztem, hogy akkor a babának sincs értelme venni? Erre azt mondta, hogy "dísznek nagyon szép"!

Szóval mi nem vetünk! :D

2011. szept. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekünk majd másfél évig teknősös kis éjjeli lámpánk volt. Külföldről kapta a Férjem, nagyon hangulatos, nem vakító fénye volt. Sajnos kiégett benne az izzó, és itthon nem is lehet belevalót kapni.

Kb. két hónapja vettünk a Praktikerben sólámpát. Igazából azt nem tudom, hogy a szervezetre mennyire gyakorol jótékony hatást, de valami eszméletlen hangulatos tud lenni. A Kislányom imádja nézni, szerintem megnyugtatja. Addig szokott felkapcsolva lenni a lámpa, amíg el nem alszik. Éjszakai fénynek szerintem borzasztó erős.

2011. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja.........ha jól emlékszem 2000 forintért vettük.
2011. szept. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A sólámpa szép,és hangulatos fényt ad éjszakára akár a gyerek szobába is,mi 3000ft-ért vettünk egy 5kg körüli darabot,asztmára vagy hogy használjon legalább 15-20kg mennyiség kéne egy 15-20m2-es szobába..ezért szinte lehetetlen,hogy gyógyitson,erre vannak a speckó só szobák,és só barlangok..
2011. szept. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi nagyon kínlódunk az alvással azt olvastam hogy segít.Ha másban nem hát szép lesz a világításunk:)azt hittem drágábbak...és lehet izzót cserélni bennük,nehogy úgy járjunk mint a kedves fenti válaszoló?
2011. szept. 15. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet izzót cserélni, mi már cseréltünk benne. Nekünk van a gyerekek szobájában, de nem tudom jobban alszanak-e azóta mióta megvan. Nem emlékszem vissza,hogyan aludtak előtte ,sajnos.. De nagyon kedves fénye van, kis éjjeli fénynek nagyon jó.
2011. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

OBI

2000.-

Nem segített. :(

2011. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk se segített :(

D e mondták, hogy gyerek ágy mellé semmi esetre ne tegyük, csak a szoba távolabbi részébe.

2011. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!