Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 17 éves lányod meddig engednéd...

17 éves lányod meddig engednéd el bulizni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
10 perccel tovább, mint a 16-ot.
2011. szept. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Aha de a mai 17 éves lányok nem olyanok mint régen mindent tudnak csak ovatosan !!
2011. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi ez,valami közvélemény kutatás? 16,17,mindjárt jön a 18 éves lányodat meddig engednéd el bulizni kérdés is?


Téged meddig engedtek el,mikor 17 voltál?

2011. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az attól függ,hogy hova menne.Szerintem jó ha az utolsó busszal hazajön.De ha valami osztálytársához menne házibuliba vagy ilyesmi,oda mehetne úgy hogy másnap reggel jön haza.Nem tudom nálatok ez mennyire kivitelezhető,tudom egy 17 éves lány már el szokott menni ugy hogy csak reggel jön meg.Nem biztos,hogy hajlandó éjfélre hazajönni,Te ismered neked kell tudnod mennyire bízol benne,mit lehet neki megengedni.
2011. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem hajnal 3-ig engedtek el, amikor 18 voltam, de mindig sokkal korábban hazaértem. Nem voltam az a reggelig tombolós fajta, és ezt valószínűleg szüleim is tudták, azért mertek addig elengedni.
2011. szept. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!