Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ma mennénk bulizni. Rossz...

Ma mennénk bulizni. Rossz anya lennék?

Figyelt kérdés

Ma elmennénk kertipartira...végre


babám 7 hónapos..minden lehetőséget végiggondoltam, nem tudodm kire bízni, ugyanis akire tudnám az is ott lesz a buliba...Vinném a babát.Sajna nem is délután kezdődik, hoyg fürdésre hazajönnénk és annyi..hanem este.

Hogy csináljam?Itthon fürdessem meg vacsi és tegyem babakocsiba és toljam át a buliba?


rohadt hangos lesz a zene is, ott le tudnám fektetni az emeleten utazóágyba de sztem semmit nem fog aludni mert bent is rohangálás lesz meg hangos zene.Meg nem is hallanám ha sír a zene miatt.Előlrébb egy udvarban lakik a dédije, de ő is ottlesz a buliba(nagy családi banzáj)ott is le tudnám fektetni, ott talán nem lenne akkora hangzavar, de én nem hallanám őt, ha baja van.


Én úyg gondolom ezt az egy estét kibírja valahogy a baba nem?vagy rosszat tennék?még a lelkiismeretem is rossz emiatt, pedig már olyan jól esne egy kis lazítás.


Ti ezt hogy oldanátok meg?Lehet csak én parázom túl és simán aludna a baba én meg jót buliznék?vagy rossz vagyok és ne is menjünk sehova:(

sajna tényleg senkire nem tudom bízni(1 hete ezen szenvedek)


2010. jún. 19. 08:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
63%
Én biztos hogy nem vinném. Kibírja ezt az egy estét? Szerintem Te is kibírod ha nem mész el. Semmiről nem maradsz le, be fogod tudni pótolni később. Mi moziban voltunk párszor, altatásra haza értünk, de bulizni a mai napig nem mentünk. 16hónapos a lányunk. Majd ha már nagyobb lesz, akkor talán. Nagy bulizós voltam én is, de semmi pénért nem hagynám itthon egy buli kedvéért, és nem is tenném ki ilyennek.
2010. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
63%
mindenféleképpen úgy oldanám meg h egy csendes helyre letenni aludni a babát és bébiőrrel hallgatni. mi így szoktuk.és ha hallom h sír szaladok hozzá aztán vissza.csak gondolj bele h az neked sem lesz jó ha sírni fog és ott kell lenned vele, akkor otthon is lehetnétek.remélem sikerül megoldanod h mindenkinek jó legyen!!
2010. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nyugodtan elviheted,én is elvittem egyszer magunkkal és nem zavarta a hangoskodás szépen aludt!

Pedig én is azt hittem,hogy majd nem fog tudni aludni,mert itthon sem aludt jól ha nagy zaj volt,de este az más volt :)

2010. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim válasza:
100%
én elmennék ingyen bébiszitternek, mert kéne ajánlólevél New Yorkba :D:D
2010. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
75%
nézd. Egyrészt én elmennék a buliba. Másrészt azonban nálam az esti alvás sarkalatos kérdés.Akkor nyugalmat biztosítok a babának. Ezt úgyis te döntöd el. De hozzáteszem,h a lányom 3,5 hónapos volt, amikor elmentem bulizni a barátnőimmel. este fürdés és szopi ,majd lefektettük. és én utána mentem.viszont akkor a férjem otthon maradt vele.De elhiszem, h szükséged van a kimozdulásra. Ha el akarsz menni, úgyis megoldod ezt . :-)
2010. jún. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
60%
2. vagyok. mi nekünk volt már olyan is h zsinórban 4-5 hétvégét voltunk bulizni, ilyenkor a mama jött és aludt vele, nem nagy dolog, mert úgyis alszik a gyerek, ettől még egyáltalán nem rossz anya az ember.most 10 hós a kislányunk, de már vele azt is meglehet csinálni h otthagyjuk egész napra a mamánál és teljesen jól elvannak.majd írj h h sikerült!!
2010. jún. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
60%

szerintem semmi baja nem lesz.

Olyanok akiknek van ezer megoldás vigyázóra azok könnyen megszolnak, de én pont úgy leszek mint te. a férjemmel kettesben leszünk, mert a családjaink 1000-km-re laknak.


Szóval ha a gyerek alszik babakocsiban akkor semmi baja nem lesz, lehet tovább fent lesz, ne eröltesd hogy aludjon, ha eljön az alvási rész el fog aludni akármekkora hangzavarban is. èn úgy fogom tréningezni a gyerekemet hogy ezeket kibírja, vagy otthon ülünk egészéletünkben. gondolom nem disco hangzavar lesz, mert kerti party tuti zavarja a szomszédokat is.


Tesómék 2 évese úgy aludt a babakocsiban az esküvönkön hogy még a nagy kiabálásra zenére sem ébredt fel.

2010. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszolóval értek egyet! Próbáld meg meg a legcsendesebb helyre tenni aludni, a bébiőr jó ötlet, de a hangzavarban lehet, hogy nem fogod hallani.Mindenképp fürdetés után vidd talán könnyebben elalszik. Jó alvó? Fel szokott kelni éjszaka?

Én elmennék , mondjuk az én babám bírja a hangokat, nyugodtan porszívózhatok is mellette, ő alszik mint a bunda ás az éjszakát is átalussza!

Többször meg kell nézned, hogy alszik e. Hát lehet, hogy így nem fogsz tudni teljesen kikapcsolódni mert folyton a baba jár az agyadban.


És ha fizetnél egy bébiszittert arra az estére?

2010. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
54%

Mi a múltkor voltunk a barátainknál. viszonylag hangos zene, de az itthonihoz képest nagy hangzavar, mindenki beszél, nevetett, és képzeld a babám az ölemben ülve elaludt a nagy hangzavarban:D Úgyhogy nem hiszem hogy zavarná. De mikor akeresztfiam keresztelőjét ünnepeltük, ő is úgy aludt mint a bunda. Ha elalszik a "zajosabb"helyen akkor hagyd ott.

Szerintem...

2010. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
21%
Dehogy is!!!Menj el nyugodtan!!!Én is mennék ha lenne kire hagyni a picilányt.De sajna nincs
2010. jún. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!