Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van ilyen érzésed, amikor...

Van ilyen érzésed, amikor veszel valamit? Ez normális?

Figyelt kérdés

26 hetes vagyok! Már elég sok mindenünk van, szoba kész, babakocsi meg van stb. De mindig,amikor megveszünk valamit, olyan rossz érzés kerít hatalmába,hogy mi van,ha baj lesz. Hogy nem korai-e még vásárolni? Ilyenkor mindig úgy megijedek.

Azért kezdtünk el mindent beszerezni,mert nem akartuk télre hagyni. Szinte minden normális dolog a másik városban kapható és nem akartam télen, hóban kocsikázni kilométereket. Októberben a férjem lesz sokat üzleti úton!

Csak mindig félek,hogy ez a csodálatos boldogság, álomvilág összeomlik!


2011. szept. 16. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hogy gondolhatsz ilyenekre, ha orvos is mindent rendben lát? tudod ez olyan mintha szívnád magad felé a rosszat. nem tesz jót ha így állsz hozzá. menj és vásárolgass hisz nemsoká lesz gyermeketek :) ne hagyd hogy a rossz gondolatok nyerjenek. csak pozitívan mindent!

gratulálok és szép napokat nektek ! :)

2011. szept. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Néha én is gondoltam rossz, de gyorsan elhessegettem ezeket a hülye gondolatokat. Nem lehet abban a tudatban élni, hogy mi van, ha baj lesz...felesleges ezen agyalnod, főleg ha a vizsgálatokon minden rendben van. A babádnak is egy magabiztos anyucira lesz szüksége!

Élvezd a terhesség minden percét, hamar eltelik a 9 hónap! Inkább légy boldog, örülj a kis fejlődő bébinek, és annak a lehetőségnek, hogy megadatott neked, hogy terhes lehetsz!

2011. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is sokszor megfordúlt ilyen gondolat, a terhesség elején nem is nagyon szerettem, ha valaki túlságosan hosszan beszélt róla, hogy milyen jó lesz... valahogy belül ott volt egy kis hang, hogy ne örűljek előre - persze nem úgy kell képzelni, hogy kórósan rettegtem, csak volt egy kis félsz bennem! Aztán úgy a 30. hét körül kezdett elmúlni, akkor már tényleg el mertem hinni, hogy velem is megtörténik a csoda :)

3 hónapos kislány Anyukája

2011. szept. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne agyalj. Ha belegondolsz magadnak se vegyél semmit, mikor megszületik a kicsi szintén, mert az élet nem habostorta, bármikor jöhet valami ami miatt az álom elpukkan.(egy rohanó autós a zebránál, egy válság, egy egy egy...)

Szóval ezért ne rágd magad.

2011. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!