Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Reggel amikor felébredsz,...

Reggel amikor felébredsz, rájössz, hogy reggel van és kinyitod a szemeidet mi az első gondolatod és érzésed?

Figyelt kérdés

A nap első gondolata és a nap első érzése. Leszámítva persze azt a gondolatot, hogy "reggel van".

Pl.: Szájszagom van? Besüt a nap az arcomra? Hol a takaróm? Miért a földön fekszek? Miért vagyok meztelen? Ki fekszik itt mellettem? Sátort vertem ott lent? Jee süt a nap? Miért rajtam alszik a cicus? Miért van a páromnál mindkét takaró? Leizzadtam az éjszaka folyamán? De oroszlán szag van a szobában? Mit csinál a kisbabám? Hol a kávés bögrém? stb..


2010. máj. 30. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:

hétköznap ez az első gondolatom:

-na bazzeg, megint mehetek a rohadt suliba

hétvégén:

-Milyen nap is van?

2010. máj. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mivel nyitva volt az ablakom , így a szomszéd k*cs*g kutyájának az ugatására ébredtem , így az volt az első gondolotom hogy a k*rva *nyját annak a szaros dögnek.
2010. máj. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én pont mostanába figyeltem meg, hogy olyasmi gondolataim vannak reggel, mint amivel elaludtam, vagy amire elalvás előtt gondoltam. és mikor reggel felkelek egyből eszembejutnak ilyen kulcsszavak :D

Ilyeesmire emlékszek, szóval ez mindig változó.

2010. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Htköznap a legelső gondolatom rendszeresen az,hogy "már megint az a k*rva telefon" vagy "már megint reggel a k*rva életbe,én még aludni akarok." (mondjuk ha olyan órám van van amikor kicsit pihenek suliba és majdnem bealszok órán xD).


Vagy arra gondolok,ami este eszembe jut vagy amit álmodtam.Az mondjuk vicces,amikor reggel eszembe jut,hogy mit álmodtam és nevetek rajta;)

15/L

2010. máj. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ma reggel pl. hogy szálljon már le rólam a barátom, mert szeretkezni akart. Nem szállt le, de aztán visszaaludt, én meg itt ülök a gép előtt már vagy két órája :D

Egyébként általában az első gondolatom, hogy hol a telefonom (mindig máshol hagyom, rendetlen vagyok), ki akarom kapcsolni az ébresztőt. Hétvégén is ébresztőre kelek, így nem borul a napi rutin :)

2010. máj. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Édes Istenem, hogy Ti milyen aktívak vagytok reggel! Én konkrétan SEMMIRE sem gondolok. Komolyan. Olyan az agyam ébredéskor, mintha vatta lenne benne. Felkelek és elkezdek rutindolgokat csinálni, de nem vagyok ébren. Aztán úgy pár perc múlva, kábé a fogmosás és a macskám megetetése között elkezd ébredni az agyam.

Ha nem kelek ébresztőre, az persze teljesen más! Olyankor az első gondolatom az, hogy mennyi minden jót terveztem mára és kiugrom az ágyból! :)

2010. máj. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért kell felkelnem? Ez a nap is sz*r lesz, mint a többi. Lesz irodalom óra, megint mindenféle b*romsággal próbálják teletömni a fejem.

15/F

2010. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!