Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szedtetek szülés utánni...

Mit szedtetek szülés utánni hajhullásra?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan elkezdett hullani a hajam,ez a szoptatástól van vagy mitől?Csak mert amugy sincs sok hajam,és most el is kezdett hullani attól félek,hogy ez a kevés is kihullik.Valami vitamin,csodaszer,mindegy csak használjon?!És lehetőleg drogériában beszerezhető legyen.
2011. szept. 16. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A terhességi hormonok kiürülése okozza. Igazán nem sokat tehetsz, de ha folytatod a terhesvitamin szedését, hamarabb regenerálódhatsz.

2011. szept. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elmondom neked, hogy semmi nem segít:( És mindenkinél jelentkezik szinte úgy a 3.hónap körül. Én úgy vettem észre, hogy észrevettem a homlokomon/fejemen/ egy olyan anyajegyet ami azelőtt és már most is mélyen a hajas fejbőrömön van. Teljesen felkopaszodtam szinte. Senki nem vette észre csak én mert tudtam hoy milyen volt a hajam azelőtt, de azóta az utcán megmondom akár kiről vagy egy képről, hogy van e 3 hónap körüli gyereke,mert akinek igen az szépen oldalt felkopaszodik.

Én minden cuccot kipróbáltam a legrosszabb a Hairclinic, aztán 3 hónap Forcapil kúra után már úgy ahogy visszaállt a régi haj, de egy időben Das Gesunde Dm-es hajkapszulát szedtem, nekem az volt a legjobb. Egyedül a Revalidot nem próbáltam. Szóval nem tudom hogy ezektől vagy nem de olyan 8 hónapos volt a lányom mikor már visszanőtt a hajam. De azóta sem olyan mint a régi szép időkben hol ritkább hol dúsabb, én is aggódok még a mai napig is. Most a 2.babámat várom és megint jó dús a hajam mint általában terhesség alatt de lesz ez még így se.

2011. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb. szülés után 3 hónappal kezdődött. Beijedtem,mert nekem is elég vékonyszálú a hajam...Én a Béres szépségvitaminját szedtem,talán 3 dobozzal? Már elmúlt aza nagy hajhullás,valószínűleg amúgy is elmúlt volna,viszont babahajaim nőttek-nőnek,ami sztem a vitaminnak köszönhető:) Ja,és én még elötte a maradék elevitemet is beszedtem,jó sok vitamin van benne.
2011. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit.
2011. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha szules utan 3-6 honappal vagy, akkor nem kell szedned ra semmit.

Ahogyan korabban is irtak: normalis, sot, szinte torvenyszeru, nem a szoptatastol van, hanem a terhessegtol, illetve a hormonvaltozastol, ami jelenleg a szervezetedben tart.

Nekem mindket szulesem utan volt, 3-4 honappal kesobb kezdodott, kb bo honapig tartott. Volt, hogy bogtem miatta, annyira soknak tunt a kihullott szalak mennyisege, de elmult.

Sajnos en egyik gyereket sem tudtam szoptatni, megis volt, tehat ne a szoptatast okold. Illetve en szedtem vitaminokat is, egeszsegesen is taplalkozom, megis hullott.

Majd elmulik, addig kitartas!

2011. szept. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kipróbálom valamelyiket,hátha bejön.:)
2011. szept. 18. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!