Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tejcukorérzékeny anyukák,...

Tejcukorérzékeny anyukák, kismamák. Ötleteket szeretnék?

Figyelt kérdés

A lányom 17 évesen diagnosztizálták.Előtte sem evett sok tejterméket néha 1 túró-rudit,vagy egy joghurtot.Amikor ezeket eszi,akkor beveszi a gyógyszert,de ezt úgy tudom kismamaként nem lehet.Amikor kiderült ez a problémája,nemsokára született a húga.Mindenből laktózmenteset vettem,de nem hajlandó megenni.Gondoltam,hátha megkóstolja,hogy a kicsi is olyan tejet iszik,joghurtot,rudit eszik,de semmi.

Akkor adtam fel a harcot vele,amikor a tejfölös tésztát,amit imád kidobta a kutyának,mert mentes tejföl volt rajta.Az egész család átállt erre a diétára.

20 éves,még nem igazán szeretne gyereket,de lassan mégis hozzá kéne szokni ehhez az étkezéshez.

Mit tudnék még tenni?Szeretném,ha változatosabban étkezne,ha elfogadná ezeket az ételeket.Nekünk is vannak "furcsa"ízek,de megesszük.


2011. szept. 20. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem semmit.20 éves felnőtt nő.majd ha növekszik a kisbaba a pocakjában mindent meg fog tenni érte.és simán meg fogja enni a mentes ennivalókat.
2011. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.Tudod azért ez mégsem olyan egyszerű!A 20 éves is a gyerekem és segíteni szeretnék neki!Amikor PL:A Mc donalds-ban megebédel és nem vesz be gyógyszert,akkor 2 napig szenved,hány,hasmenése van.Legszivesebben agyoncsapnám,de mégis ott vagyok mellette és rendezgetem.Kipróbált/bevált receptekre,ízesítésekre lenne szükségem,mert a szakirodalom által leírt dolgok,nem kipróbált dolgok gyakran.
2011. szept. 20. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!