Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kényes kérdésemre aki tud...

Kényes kérdésemre aki tud válaszoljon? Köszönöm.

Figyelt kérdés
6 hete szültem, 2 napja megjött a menzeszem és közben újból kijött az aranyerem(először szüléskor). Szerintetek mit használhatok rá, ha csak anyatejet eszik a babám. A kúpok és kenőcsök ugye nem befolyásolják a szoptatást?
2011. szept. 20. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan használhatsz kúpot és kenőcsöt is. Nekem orvos írta fel, pedig szoptattam.
2011. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatsz pl. varázsdió krémet. ez nem befolyásolja a szoptatást. Gratulálok a babához!
2011. szept. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. Milyen kúpot kapok vény nélkül?
2011. szept. 20. 17:50
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a varázsdió krémre esküszöm, nemek csak ez használt. De a Sperti biztosan kapható recept nélkül. A patikában tudnak többfélét is ajánlani.
2011. szept. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia.Én a krém nevére nem emlékszem mit használtam,de az gondolom már van is.Szóval én még amit tanácsolnék neked: Erős kamillatea főzetet egy lavorba és ülj bele ameddig jól esik.Jót tesz az is.Legalábbis nekem jó volt!Én szülés után csinálltam egy hétre,tehát én is véreztem akkor,de utána le lehet zuhanyozni.
2011. szept. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mastu, Sperti, Reparon kúp és kenőcs, mind kapható recept nélkül is. Nekem a Naturlandos vált be, sajnos a nevére nem emlékszem. Jobbulást!
2011. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom, ismered-e a foreveres termékeket, nekem nagyon bevált aranyérre az aloe lips. Elvileg ajakír, de nekem is ajánlotta egy sorstárs, kipróbáltam és bejött. Azóta én is továbbadtam az infót és másoknak is használt. Ezt nyugodtan alkalmazhatod, semmi káros dolog nincs benne, nem is allergizál.
2011. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Reparont lehet használni szoptatás alatt.
2011. szept. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én már a terhesség alatt is használt HEMORID kenőcsöt használtam a testvérem és az orvosom tanácsára. Most is kell néha használnom, nagyon jó, próbáld ki!
2011. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2011. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!