Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ÚRISTEN! Ezt nézzétek meg!...

ÚRISTEN! Ezt nézzétek meg! Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 23. 09:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én végighallgattam és nagyon durva....nem is tudok mit mondani... :( Szomorú eset....
2011. szept. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

ez szinte hihetetlen hogy ilyen megtörténhetett...nem hiszem el egyszerüen...Komolyan nagyon érzékenyen érintett, talán jobb lett volna ha ezt soha nem tudom meg.

35 hetes kismama

2011. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

16:18-nál megállítottam a videót. Nem vagyok képes végignézni. Nem azért, mert egyetértek - nem értek egyet vele. Én inkább a strucc politikát választom. Engem nem érintett és remélem, hogy soha nem fog. Mert azt nem merem kijelenteni, hogy soha nem lesz abortuszom.


Az viszont őrületes, még ha Amerikáról is beszélünk, hogy egy 7,5 hónapos magzatot meg lehet ölni. Mert szerintem ez már kő kemény gyilkosság, még azok szemében is, akik egyébként támogatják (már ha lehet ezt mondani) az abortuszt. És a másik borzadalom meg az, hogy csak 2002. óta tilos megölniük az abortuszt túlélő magzatot. Hihetetlen. Ez Amerika!

2011. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Torkomban fojtogat a sírás.

Én 66 02 20-án születtem pont 7,5 hónaposan 2,4kg-al.

tehát egy egészséges élő kis gyermek voltam.

El sem tudom hinni,hogy ilyen van.

Én is azt mondom jobb lett volna nem látnom :(

2011. szept. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

borzasztó ami ezzel a nővel történt,de szerencsésen túlélte.egy a milliobol.

annó középsuliba velünk megnézették a Néma sikolyt.na az borzalmas volt,ahogy a videó vége is,nem is tudtam végignézni.

2011. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva engem is megdöbbentett, mikor először hallottam erről, de megvallom, kissé szkeptikus is vagyok ezzel kapcsolatban.

Nem vonom kétségbe, hogy megtörtént az eset, de egyértelműen vannak benne túlzások. Egyrészt, a 70-es évekről beszélünk - nem tudom, létezett-e akkoriban vegyszeres abortusz (ezt egy eü-s nyilván jobban meg tudja mondani), de ha igen, akkor nyilvánvalóan nagyon kezdeti stádiumban volt a kidolgozása, tehát a nő anyja akár kísérleti alany is lehetett - és akkor okkal és pontos indokkal vállalta a gyereket. Ami egyértelműen szörnyű és elítélendő.

Valamint, a leíró részben szerepel, hogy az orvos "állítólag" azt nyilatkozta, hogy "több mint egymillió csecsemőn végeztem abortuszt".

Na most, ezt levezetve az adott orvos minimum 50 év praktizálás alatt, 12 órás műszakokban dolgozva napi szinten 53-55 abortuszt végzett, 10-15 perces időintervallumokkal. Minden nap.

Nekem ez kissé hiteltelen. Sajnálom ezt a szegény nőt, tényleg borzalmas még csak belegondolni is, hogy min ment keresztül, de számomra hiteltelen az egész, pontosan a médiahajhászat miatt. A pontos okokat és indokokat nem tudhatjuk, de kötve hiszem, hogy ez volna a teljes (és valós) történet.

2011. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Paff.

Hát ez komoly.

Nem is tudom mit mondjak.

2011. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

En csak elolvastam nem mertem a videot megnezni mert mar igy is szornyu a tortenet. :(

Sajnos mai napig vannak olyan kulturak a vilagon ahol amint megtudjak a magzat nemet es azt, hogy nem fiu megolik. Ezert Angliaban vannak olyan korhazak ahol nem is mondjak meg a gyerek nemet a 20 hetes ultrahangnal. Mert a korhaz nem vallal feleloseget es ugymond nem akar hozzajarulni a magzat megololesehez azzal, hogy kijelenti "lanya lesz". Persze ez nem megoldas mert elmennek sokan magan ultrahangra es megtudjak a baba nemet es igyis elvetetik. Nem a feher angol emberekrol van szo hanem a vegyes kulturarol amibol boven van Angliaban, ahol a fiu gyerek a kincs a lany meg semmit nem er. Tiszta szornyu de mai napig igy van sajnos. Es kepesek elutazni a sajat szulofoldjukre es elvetetik a gyereket miutan kiderult a neme. :(

2011. szept. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nagyon durva :((

Nekem koraszülött lett a kislányom 1670 grammal, mindent megtettek érte az orvosok és mi is, most közel két éves egészséges kislány. Egyszerűen nem értem, hogy lehet ilyen a világban, gusztustalan. Minden tiszteletem ezé a Hölgyé, aki ezt túlélte és így kiáll az egész világ elé!!!!!

2011. szept. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
30%

Engem nem érintett meg különösebben.Most én vagyok érzéketlen vagy mások túlérzékenyek?Néma sikolyt is láttam 8.ba hittanon megnéztük a pappal,szomorú,de nincsenek rossz érzéseim.Néha megnézem azokat a linkeket,amiket abortuszpéldákhoz raknak be néhányan.Nem tudom mit várnak az emberek, selyembe csomagolják az abortált magzatokat?Nem rosszabb látvány, mint testközelből látni olyan autóbalesetet ahol kiesik az ember a szélvédőn, vagy épp a biztonsági öv töri el a nyakát, vagy amikor apu szinte félbevágta a tenyerét fűrésszel és kénytelen voltam én foglalkozni vele amíg kiér a mentő.

Bocsánat,ha valakinek a lelkébe gázoltam,de az utóbbi időben sok ilyen kérdéssel találkoztam és már egyszerűen kibukott belőlem.

2011. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!