Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nézzétek meg légyszi. Szerinte...

Nézzétek meg légyszi. Szerintetek is le van kopva az orra az egyik cipőnek? Azt írja az eladó, hogy szép állapotban van. De szerintem az kopás. Nem?

Figyelt kérdés
[link]
2009. szept. 6. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:

igen, és a talpán, a sarok karéján is eléggé el van kopva

esetleg próbálhatsz alkudni, de ennyi pénzért még így sem rossz szerintem.

2009. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
az igencsak kopás!!!Perse,hogy nem ért egyet az eladó...ki venné meg neki a ronda cipőt??Inkább magyarázkodik!!!Talál majd egy hülyét,aki megveszi!
2009. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Valóban úgy tünik mintha lelenne kopva.
2009. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akkor ezt hagyom.

Pedig annyira megtetszett, a formája és a színe.

És ez az egyetlen aminek 14 a belső hossza.

De akkor keresgélek tovább.

Még egyszer köszi mindenkinek. :)

2009. szept. 6. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj de "bírom" az ilyen eladókat...hogy lehet már azt irni hogy alig hazsnált? ebben jó párszor járkált szerintem egy kisgyerek, vagy szerencsétlenül épp egy alkalommal lekopott az eleje is meg a sarka is ennyire? Akkor viszont eredetileg se lehet egy jó anyag...

Én nem venném meg semmiképp se, az sztem határozottan kopás!!

De még mindig jobban jártál, mert legalább ha a szöveg nem is igaz a képen nem próbálta meg eltünteni a foltot.

Én jártam már úgy hogy hibátlan meg alig ahzsnált cipőcskének a fotózáshoz szépen lekenték az elejét igy épnek nézett ki...

na az milyen gáz már :(

2009. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom. Csak nem voltam biztos benne, hogy jól látom. A férjem meg pont kint folt a kisfiunkkal az udvaron. Így gondoltam megkérdezem itt.

De már találtam is másikat amin nincsenek ilyen szépséghibák. :)

Amúgy én egy babakocsival jártam így a múltkor. Hírdették, hogy ilyen meg olyan jó. És tényleg jó is, és szép is meg minden. Csak azt felejtették el mondani, hogy a biztonsági öv ki van szakadva belőle...

Na kösz...

2009. szept. 6. 16:02
 7/9 A kérdező kommentje:
kint folt =kint volt :D
2009. szept. 6. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a termék lapján a Kérdések és Válaszok-at, ott el is mondja az eladó, hogy van egy kopás az orrán.
2009. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az előbb még nem volt fent a kérdések válaszoknál semmi válasz!

gondolom ezért is tette fel itt is a kérdező h szerintünk is úgy tünik e h kopás :)

2009. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!