Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ÚRISTEN! Ezt nézzétek meg!...

ÚRISTEN! Ezt nézzétek meg! Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 23. 09:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a dolog logikáját nem értem. Ennek a nőnek az anyja 7,5 hónapos terhesen (tehát már nagy hassal, amiből mindenki számára nyilvánvaló volt, hogy terhes) ment el abortuszra, és mint leírják, ezek után a halott magzatot kellett volna megszülnie. Azaz, mindenki láthatta, hogy terhes, és a szülést is vállalnia kellett. Akkor mégis miért nem lehetett volna azt a gyereket kihordani (ez csak plusz másfél hónap lett volna, ha minden rendben van), és utána megszülni (amit így is meg kellett tennie), aztán örökbe adni? Mint ahogy azt végül amúgy is megtette. És ne jöjjön már senki azzal, hogy mennyivel nehezebb azzal a tudattal együttélni, hogy a gyereke valaki mással van, ugyan már... azzal a tudattal könnyebb együttélni, hogy szándékosan a halálát okozta? (Most természetesen nem erről az esetről beszélek, hanem általánosságban.)
2011. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mert ez Amerika. A lehetőségek hazája. Jogilag megteheted, hogy a terhességed alatt bármikor elkocogj abortuszra. Logikát ne keress benne, hogy miért jobb egy halott magzatot megszülni, mint egy élőt.
2011. szept. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de én ezt nem hiszem el. Szerintem ez csak kitaláció és nekem olyan jó ezt hinni....

Lehetetlen hogy ezt egy csecsemő túlélhette...

2011. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Pedig van benne ráció.

Megkapja a koktélt, aminek meg kéne, hogy ölje 24 óra alatt. Ő pedig kibújik 18 óra alatt. Nem közvetlenül a babába fecskendezik, hanem azt neki kell lenyelnie (dolgozzon is meg a haláláért). Lehet, hogy éppen szundikált, vagy nem nyelt, ugyanakkor elindult a spontán szülés. Én még azt is el tudom képzelni, hogy azért indult be a szülés, amiért pl. az aminocentézis vetélést okoz, tehát magától a tűszúrástól (már ha azzal fecskendezték be az oldatot). Vagy egyszerűen azért, amiért a koraszülések elindulnak - elöregedett lepény, lepényleválás, kinyílt méhszáj, akármi. Nem hiszem, hogy a 70-es években, pláne egy abortusz előtt olyan alaposan megvizsgálták volna az anyát és a babát.

2011. szept. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!