Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek abortusza volt: Inkább...

Akinek abortusza volt: Inkább a te ötleted volt, vagy inkább a férfié?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy azok közül, akiknek abortuszuk volt, hányan vannak azok, akik megtartották volna a gyereket, csak a férfi nem akarta,nem vállalta, lelépett, stb..., olyanok, akiknél a férfi akarta volna, mégis elvetették, meg olyanok, akiknél nagyjából közös döntés volt.
2011. szept. 27. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk közös döntés volt. A páromnak nem volt biztos munkája, én akkor kezdtem el az egyetemet és még csak 5 hós volt a kisfiunk.
2011. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Anyának volt, mikor én kb. 16 éves lehettem.

Apa volt az, aki nem akarta a tesómat :(

Anya a mai napig nagyon bánja.

2011. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én döntésem volt, igaz az aljadék azt mondta ha megtartom akkor tönkre teszem az életét, jah meg közölte velem, hogy volt egy barátnője aki úgyszintén teherbe eset de abból kitaposta volna ha nem veteti el.(valószínűleg célzásnak szánta)

Nem ez miatt vettetem el, hanem apukámmal beszélgettem erről és végül is jobbnak láttam ha mégse tartom meg.

2011. szept. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nálunk sajnos anyósom akarata volt. :( a mai napig bánom. Véletlen bébi volt, 19 évesen, és mikor a páromnak elmondtam hogy késik és a teszt is pozi lett, örömködve elmondta anyjának, az meg elkezdett ugatni. hgoy miből fogunk megélni meg ha vállaljuk a gyereket mehetünk az utcára. Mert sajna náluk laktunk. Ma már van egy 2 éves lányom és most várjuk a tesót. a párom azóta is ugyanaz, 22 évesen szültem a lányom. Anyósomnak nem hagytunk beleszólást. igaz azóta saját házunk lett, és ennél a második terhességemnél is húúzta a száját mikor elmondtuk hogy jön a tesó. :(
2011. szept. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálam az azóta már ex-anyós és exbarát !! volt anyós nem mondott semmit,csak annyit kérdezett,h mikor vetetem el !
2011. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából közös döntés volt, de ha biztos anyagi hátterem lett volna, akkor kiharcoltam volna a magam igazát és megtartom.

2 éves volt a nagyobbik és 7 hós a kicsi, már a másodikat sem akarta az apja, nagyon nehezen barátkozott meg a létével. Még 1x nem bírtam volna ezt végigcsinálni, és mivel akkoriban a házasságunk is a gödöralján tengődött, féltem, hogyha megtartom és egyedül maradok, miből nevelek fel ennyi gyereket és egyáltalán hogyan boldogulnék velük (ikerterhesség volt az utolsó).

Rettentően bánt azóta is, bár az eszem tudja, hogy a két meglévő gyermekem érdekét nézve ez volt a helyes döntés. És mégis fáj...

2011. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem lett volna egy harmadik testvérem, de apa -arra hivatkozva h távoli rokonok és elég a 2 egészséges, ne kísértsék a sorsot- kérte h vetessék el. Ez az egy indok, amit ésszerűség miatt elfogadhatónak tartok, más kérdés, h anyám mint nő szerintem örökre bánni fogja.
2011. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!