Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg a kislányom...

Honnan tudom meg a kislányom vércsoportját? Sehol nincs feltüntetve! Elfelejtették megadni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Most született a babád? Ha igen, akkor nem elfelejtették, hanem nem vizsgálták a vércsoportját. Én is csodálkoztam ezen, mikor két éve hazajöttem a kórházból, és idén a másik babám születése előtt rá is kérdeztem, hogy miért nem automatikus a vizsgálat, ha már úgyis megszurkálják őt a kórházban. Azt mondták, pénzbe kerül, és ha nem indokolja semmi, ők ugyan nem nézik. Ez a SOTE II. volt.
2011. okt. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

19hónapos a lányom,és a Janh Ferencben született.

Érdekes régen volt rá pénz most nincs? Mióta van ez az új rendszer???

2011. okt. 13. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
2,5 évesek a kisfiaim. Én sem tudom a vércsoportjukat. A kórházban azt mondták, nincs rá pénz, hogy megállapítsák, és ha ne adj Isten vmi történik, úgyis az az első, hogy megnézik a vércsoportjukat. Azóta már voltak vérvételen, mindent megnéztek, kivéve a lényeget. Szomorú, de ez a magyar egészségügy.
2011. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két gyerekemnél megnézték a köldökvérből a vércsoportot, gondolom akkor azért, mert én 0 negatív vagyok! Székesfehérvár, Szent György Kórház
2011. okt. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fiam 9 éves,Màr akkor sem nézték.háziorvos tud adni beutalót laborba,de fizetős:(
2011. okt. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 19 hos a lanyom, es en is most keresgeltem a korhazi papirokon h hol van, de nekem sincs rairva sehol, pedig mi Spanyolorszagban elunk, szoval ez ugy latszik nem csak a magyar egeszsegugy furcsasaga.. En az enyemet amugy itt tudtam meg a terhesseg alatt, azelott 28 evig fogalmam sem volt a sajatomrol se.
2011. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is megnézték, mert én A negatív vagyok. Tavaly szültem a volt MÁV Kórházba (Bp.).
2011. okt. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szintén sote2, nem nézik. sőt nálunk a gyermekorvos sem ad rá beutalót...
2011. okt. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!