Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig használhatom fel a...

Meddig használhatom fel a felforralt vizet?

Figyelt kérdés

Jana baby vizet használunk és ugyebár kibontás után 24 órával fel kell forralni.

Mivel a lányomnak a tápszer csak kiegészítés, így egy alkalomra csak 60 ml-t használok el.

Így rengeteg megmarad kibontás után. Mivel pocsékolni nem szeretnék, így felforralnám, de az meddig használható fel???


2011. okt. 1. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A forralás sterilizál és csíramentesít. Tehát "korlátlan ideig..."
2011. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Használj forralt csapvizet.

Vagy tedd be a hűtőbe a janát, és amennyi kell, annyit forralj belőle. Ha előre felforralod az egészet, szerintem az nem jó.

2011. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

arra a napra biztosan elég egyszer felforralnod (tapasztalat)

mennyi idős a babád? mi 7 hónapos kora óta már nem forraljuk másnap és harmadnap sem a babavizet és semmi sem történt, nem fáj a pocija, rendben van a széklete, a kedve, mindene. most 9 hós. Lehet,h már csapvizet is lehetne neki adni, nem tudom.

2011. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
11 hetes a lányom.
2011. okt. 1. 14:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem értem mire jó ez a babavíz. Angliában élek, itt nem nagyon szoptatnak az anyák, még sincs babavíz. Miért nem jó a sima csapvíz?
2011. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!