Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldjátok meg? Mit...

Hogyan oldjátok meg? Mit tennétek hasonló helyzetben? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Mi a lakásban mezitláb vagyunk, vagy zokniban/papucsban, de nem a kinti cipővel! Ha jönnek hozzánk vendégek, vagy amikor megszületett a lányom jöttek hozzánk, senki nem vette le a cipőjét (rokonok/barátok, de tisztelet a kivételnek), nem szóltam, de szerintem ezt illene megtenni mindenkinek, kortól függetlenül! Nem?! Még akkor is ha nincs sár! Vagy én gondolom rosszul?! A nagyszülőknél lakunk, de ez engem is zavar, majd ha a házunkba költözünk, oda vettünk szobapapucsot, mert a lakás nagyrészt laminált padló lesz, de itt szőnyeg van! Ha vendégégbe megyünk nekem első dolgom levenni a cipőmet!
2011. márc. 10. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk járólap van mindenhol, kivéve a hálót és a gyerek szobát. Én vettem a Jysk-ben vendégpapucsot, 5 pár volt 2500 Ft, kb. Aki jön látogatni, azt azzal fogadom már az ajtóban, hogy "Adom a papucsot." Még senki nem tiltakozott.
2011. márc. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van.

Nálunk mindenki leveszi a cipőjét, mert az előszobában rögtön elé teszem a szobapapucsot. Erről mindenki tudja, hogy elvárom tőle a cipőlevételt.

(Kézmosás ugyanaz: megmondom, hogy kézmosáshoz melyik törölközőt használja.)

2011. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk az előszobában kint vannak a mi cipőink, aki belép látja, hogy ott kell levetni és meg is teszik. Lehet hogy jól vagyunk eleresztve rokonokkal és barátokkal?:)))
2011. márc. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A rokonos és ismerősök hibája. Mindenhol az az illem, hogy utcai cipővel nem megyünk be más házába. Kérd meg őket, hogy legyenek szívesek levenni a cipőjüket. És a probléma meg lesz oldva.
2011. márc. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!