Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kicsit félek? Voltatok már...

Kicsit félek? Voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A legutóbbi mensim késett pár napot. Illetve azt ennyire nem állítanám,hogy késett, mert nem teljesen szabályos a ciklusom, de eddig ez volt a leghosszabb. Amikor megjött görcsöltem, és meglepően sok volt a vérzésem. Ennyi nekem még soha sem volt. Viszont kb. két napig tartott. 2. nap este is már inkább csak sötét barnás maszatolás! Csináltam tesztet, negatív lett. Azóta viszont, szurkál a méhem körül, meg néha a petefészkemnél, és az egyik cicimben néha belenyillaló fájdalmat érzek!

Lehet ez cisztától, vagy hormonális problémától! Hétfőn megyek dokihoz, de nagyon ideges vagyok. Idén szeretnék nekiállni a babavállalásnak, nagyon félek, hogy beüt a krach. Pont most, amikor egy év várakozás után végre már lehetne!

Megköszönném a válaszokat!


2011. jan. 26. 12:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Lehet ez cisztától, vagy hormonális problémától? Tehát kérdés akart lenni!:)
2011. jan. 26. 12:58
 2/3 anonim ***** válasza:
De lehet idegességtől és pszichés okokból is kifolyólag. HA nagyon akarod a gyereket lehet, hogy rágörcsöltél a dolgokra.
2011. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem, még nem vagyunk élesben. Tavasszal kezdjük, tehát max. becsúszott baba lett volna, tehát nem görcsöltem rá. Sőt még úgy is voltam vele,hogy ha van, akkor örülünk, de pár hónapot még várhatna!

2011. jan. 26. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!