Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kérdezi mindenki?

Miért kérdezi mindenki?

Figyelt kérdés

Épp válófélben vagyok a férjemtől, terhesen. Ha valaki megtudja, hogy válunk, rögtön azt kérdezi, hogy a férjemé-e a pici? Ennyire kicsapongónak gondolnak? Természetesen az övé a gyerek.

35hkm


2011. okt. 7. 10:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy kicsapongónak gondolnak, csak ritka, hogy gyermekáldás közepette válnak el az emberek, és ez egy "jó magyarázatnak" tűnik.


Mondjuk szerintem tapintatlanság ilyet mondani, még akkor is, ha erre gondol az ember, úgyhogy én nem kérdezném, az biztos. Bár ez attól is függ, hogy milyen kapcsolatban állsz azokkal, akik kérdezik...

2011. okt. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok a tahó ember.Bármi is áll a háttérben nem illik ilyet kérdezni.Valószínűleg azt gondolják,hogy egy harmadik miatt váltok,de akkor is bunkóság.
2011. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
rokonok és a barátok is ezzel jönnek. Csak annyira sértőnek érzem én is, hogy ilyet feltételeznek rólam
2011. okt. 7. 10:45
 4/16 A kérdező kommentje:
harmadik miatt, de nem az én felemről
2011. okt. 7. 10:46
 5/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom,ami történik veled,sok sikert az újrakezdéshez!
2011. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
már belekezdtem, köszi a válaszokat
2011. okt. 7. 10:52
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

igen, nagyon tapintatlan dolog ilyet kérdezni....olyan fura hogy férfiak ilyet tesznek :S


Így hogy névtelen az oldal viszont kérdezhetek pár dolgot?


-Ő is akarta a babát?Mikor derűlt ki hogy félre lépett?van tesó is?....bocsi csak nem értem miért tesz ilyet egy férfi.....szomorú:S...biztos nagyon jó anya leszel!!!!

2011. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
együtt vállaltuk be. Nemsokkal azután kezdett megcsalni, hogy kiderült a dolog. Van még két gyerekem.
2011. okt. 7. 11:09
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan szomorú :S nem is értem.....

és Ő nem akart békülni?vagy teljesen nyíltan felvállta a másik nőt?jár Veled a vizsgálatokra?lelkileg hogy vagy?


Nekem amúgy "apám" csinálta ezt...

2011. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
már elköltözött, boldog az új párjával. Én nem harcolok tovább érte. Ha vissza is jönne, nem tudnék megbízni benne
2011. okt. 7. 11:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!