Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valaki a nagynénike unokájá...

Ha valaki a nagynénike unokájával jön össze akkor az gáz? Családon belüli még?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagynénéd gyereke,az unokatesód,annak a gyereke,pedig igen gáz.
2011. okt. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor az unokatesó gyerekével össze jönni családon belüli? Csak mert egy ismerősöm ezt csinálja :S és mindenki azt mondja, hogy nem gáz mert már nincs közük egymáshoz. Pedig szerintem ez beteges beltenyésztés" és undorító!
2011. okt. 7. 11:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha ő azt mondja,akkor éljen a vérfertőzés.
2011. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor az másod unokatesó?
2011. okt. 7. 13:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Testvérek gyerekei: unokatesók.

Testvérek unokái: másodunokatesók.

Tehát ők semmilyen unokatesók, mivel 1 generáció van köztük, attól függetlenül, hogy évben mennyi a korkülönbség.

2011. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül sztem nem normális, túl közeli rokonok.

(előző)

2011. okt. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem azt mondtam h az unoka tesójával, azt nem tudom, hogy ki most a nagynénike unokája, de az is tuti h a tesód gyereke nem az uncsi tesód mert az a kisöcséd, kishúgod. Én azt írtam ha nagynénike unokája ( 1 év a korkülönbség köztük am ) Itt csak az a nagy gáz h rokonság még van köztük sztm! Ha kicsit is de akkor is gusztustalan!
2011. okt. 14. 12:21
 8/8 A kérdező kommentje:
És ráadásul ezt nem büntetik még ? :@ vérfertőzés
2011. okt. 14. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!