Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ütött anyába? Miért viselke...

Mi ütött anyába? Miért viselkedik így az unokájával?

Figyelt kérdés

Van egy testvérem, másik városban laknak.

Ma jöttek látogatóba, és tesóm és apukám elmentek a temetőbe, mi pedig anya én és a tesóm kisfia itthon maradtunk.

Anya talált tesóm táskájába egy fényképet a feleségéről, és mondta a kisfiúnak hogy ki ez kurv*?a gyerek amúgy is csúnyán beszél, de most még inkább.Anyukám pedig oda ütött neki, és a kisfiú oda rúgott.Majd elkezdett zokogni.A kisfiú kiment az udvarra anya utána, én meg bent maradtam mosogatni.

Csak kiabálást hallottam, anya berángatta a gyermeket.

Nem nyugodott meghanem zokogott meg rugdosta anyát, anya pedig szabályosan elkezdte a fenekét ütni, meg a kezét.Nem tudom mi ütött belé, rászóltam hogy ezt hagyja abba ezzel nem segít semmit.

A gyerek megint kirohant.Majd anya mondta menjek ki vigasztaljam meg mire hazajön az apja.

Nagy nehezen sikerült.Már jól megvannak el is mentek anya egyik barátnőjéhez.

De félek hogyha lesz egy gyerekem nekem is, ő vele is ilyen lesz!


2010. okt. 24. 13:29
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
95%
bocsi, de neked biztos nem normális az anyukád agyilag:s
2010. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%

Anyukád,finoman fogalmazva is elmebajos,már bocs,de normális ember ilyet nem mond és nem csinál.

Én elmondanám tesómnak,hogy ez történt,és sosem bíznám rá a gyerekem.Ráadásul tisztában van vele,hogy rosszat tett mert mondta,hogy mire jön az apja nyugtasd meg,félt nehogy lebukjon.

2010. okt. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
99%
Az ilyen szülőtől kell 250 km-re költözni...Én biztos nem vinném oda a gyerekem,titeket is vert gyerekként?Nem csodálkoznék rajta,súlyós lelki zavarai vannak,valószinű,ideggyenge is.
2010. okt. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
99%
Az előzőnek igaza van én is elmondanám Nekem 3 gyerekem van de még az elején tisztáztam a szüleimmel hogy mi nem veréssel nevelünk Meg lehetett volna büntetni azt a gyereket máshogy is
2010. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Anyád egy elmebeteg; már ne is haragudj.

A helyedben ezt szépen elmondanám a tesómnak, ha meg tudja és engedi,hogy vele legyen akkor vessen magára.

Nem azért de te meg még tűröd,hogy ezt csinálja a gyerekkel; neked sincs sok eszed az fix; a gyerek nem hibás, mert így lett nevelve, köszönjétek annak aki egy bolondot faragott belőle is.

2010. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy nem értem azt írod,hogy anyád talált egy képet a tesód táskájában a tesód feleségéről. Erre anyád mutatja a gyereknek és anyád kérdezi meg a gyerektől,hogy ki ez a qva?

Vagy én értettem félre?

2010. okt. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Mondjuk a leszólásokra nem vagyok kíváncsi köszönöm!!!

Egyébként minket nem vert az tuti!De csúnyán beszélni sem és rugdosni sem rugdostunk senkit!

2010. okt. 24. 13:48
 8/26 A kérdező kommentje:

Tesóm élettársa és édesanyám közt, 1.5éve volt egy nagy konfliktus.

A lány eléggé kihasználja a testvéremet.

És megis értem hogy nem szereti, és tudom is.

De engem egy kicsit ez megzavart.

És amúgy olyan rossz hogy itt többen engem cseszegetnek.

2010. okt. 24. 13:49
 9/26 anonim ***** válasza:
Egy a genetika a fegyver,de a környezet húza meg a ravaszt,ergo a gyerek olyan lesz amilyen példa előttte van,kettő őrült melett az épeszű is őrülten cselekszik,ergo ha valaki mindent veréssel old meg,idegbtegen ordít akkor a gyerek leutánozza,a gyerek mini felnőtt olyanná válik amilyen példát lát maga előtt. Ha a gyerek ezt látja hogy ordítás,verés, ő is agresszív lesz,mert nincvs más offenziva előtte,sak amit lát,amiben él,ahol mindenért verés jár,ott a gyerek is verekedni fog...nem kéne odavinni,mert eldurvulhat,már most káromodik a gyerek,mert ezt hallja hogy így beszélgettek egymással,boldog látszat család lehettek...
2010. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de közel sem így beszélünk!Legalább is én biztosan NEM!

Amikor meghallom hogy a kissrác csúnyán beszél mindig rászólok és a szüleinek is jelzem.Valahogy nálam nem divat a csúnya beszéd.

El sem árulom a koromat, még csodálkoznátok.

Na mindegy!

2010. okt. 24. 13:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!